» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wycieczki zorganizowane i aktywny wypoczynek

Wycieczki zorganizowane i aktywny wypoczynek

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Jak w temacie czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ofert biur podróży takich jak primoris, które zajmują się kompleksową organizacją wyjazdów połączonych z aktywnym spędzaniem czasu ? Mam tu na myśli konkretnie wyprawy rowerowe. Przyznam, że temat bardzo mnie interesuje i szukam osób, które mają już jakieś doświadczenie w tym temacie. Z góry dzięki za odp :)
IP: 185.102.190.145
Użytkownik
Ja wolę aktywnie spędzać czas sama, to znaczy z jakąś sprawdzoną ekipą. My już mamy biwak i chodzenie po górach na ten rok zaplanowane, zostało mi porządny materac na https://www.e-horyzont.pl/sprzet-turystyczny-gorski/spiwory-maty-materace.html zamówić bo mam już jeden na oku. Ja uwielbiam taki "powrót do natury" :) to jest dopiero relax
IP: 94.254.188.126
Użytkownik
Wszystko zależy od danego miejsca w które chcemy się udać, ja osobiście także jestem zdania że spokojnie możemy zorganizować sobie ten czas samodzielnie i wybrać to co chcemy zwiedzać w pierwszej kolejności, gdzie chcemy się udać itd.
IP: 79.185.12.114
Użytkownik
Ja jeśli chodzi o wycieczki z biura podróży preferuję objazdówki połączone z kilkoma dniami przeznaczonymi na plażowanie :D Mnie taki odpoczynek najbardziej odpowiada
IP: 37.47.70.197
Użytkownik
Mazury są super kierunkiem na tego typu imprezy, my też niedawno byliśmy w okolicach Kętrzyna, tam jest masa możliwości na aktywne spędzanie czasu, jest też co zwiedzać a można się też rozerwać w parku atrakcji http://www.mazurolandia.pl/ , Mazurolandia jest super jak dla mnie, każdy tam znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie
IP: 89.64.15.8
Użytkownik
Cześć, czy ktoś jeszcze uczył się z MyGrammarLab Intermediate SB with MyLab +key i chce się pochwalić : ) ?
IP: 109.200.90.170

Strona: 1

Forum turystyczne » Wycieczki zorganizowane i aktywny wypoczynek

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij