» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Weekend

Weekend

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Do jakiego miasta albo wsi najlepiej się wybrać na weekend ? Chce wyjechać sama z mężem, tylko gdzieś blisko bo mieszkamy koło Krakowa.
IP: 188.146.161.225
Użytkownik
Może warto wybrać się właśnie poza miasto? Dobrym pomysłem moim zdaniem w takim przypadku są Góry Izerskie, które mogę serdecznie polecić każdemu.
IP: 5.173.184.124
Użytkownik
nie mam pojęcia
IP: 91.223.64.111
Użytkownik
Polecam Wrocław. Piękne miasto, a z Krakowa nie ma tak daleko - samochodem max 2,5 godziny :)
IP: 37.47.110.36
Użytkownik
A może gdzieś w Beskidy, do jakiejś małej miejscowości? Bardzo malownicze, a dość łagodne góry :)
IP: 37.47.70.197
Użytkownik
Jeżeli ma być to miasto z nutą romantyzmu to polecam kraków: wiele ciekawych zabytków i atrakcji, a takze kilka romantycznych restauracji, na pewno spędzicie tutaj czas miło a zarazem aktywnie :)
IP: 5.173.96.215
Użytkownik
Idealny na weekend jest wypad na Mazury, polecam Kętrzyn i okolice, byliśmy tam we wrześniu i było fantastycznie, warto też zobaczyć park atrakcji http://www.mazurolandia.pl/ bo jest sporo ciekawostek do obejrzenia ale są też atrakcje dla maluchów
IP: 89.64.15.8
Użytkownik
W weekend planuje się pouczyć angielskiego z MyGrammarLab Intermediate SB with MyLab +key ;)
IP: 109.200.90.170

Strona: 1

Forum turystyczne » Weekend

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij