» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Nei Pori z Beskid tour

Strona: < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Treść
rodzic
Gość
oferta była taka:
beskid-tour.com.pl/cms.php?x=126,1

CENA ZAWIERA:
transport autokarem lux (klima,WC,barek,video,siedzenia lotnicze)
9 noclegów w apartamentach KIPOS w Nei Pori
9 śniadań, lunchów i kolacji w tawernie
suchy prowiant na drogę powrotną
obsługę pilota na trasie
obsługę rezydneta na miejscu pobytu
opiekę kadry pedagogiczno - wychowawczej
ubezpieczenie NNW i KL Warta Travel

fakty troszkę inne moje dziecko jest tam od niedzieli, mamy wtorek, brak ciepłej wody w "apartamencie" od 2 dni, nie ma wanny niema prysznica jest brodzik :/
Kierowcy którzy dowieźli grupę w której było moje dziecko zabrali z powrtotem turnus który koczował tam 10 godzin przed hotelem z powodu opóźnienia autokaru. Powodem opóźnienia była kontrola kierowców i autokaru zgodnie z moim linkiem w poprzednim poście. cdn...
IP: 91.142.204.67
rodzic
Gość
oferta była taka:
beskid-tour.com.pl/cms.php?x=126,1

CENA ZAWIERA:
transport autokarem lux (klima,WC,barek,video,siedzenia lotnicze)
9 noclegów w apartamentach KIPOS w Nei Pori
9 śniadań, lunchów i kolacji w tawernie
suchy prowiant na drogę powrotną
obsługę pilota na trasie
obsługę rezydneta na miejscu pobytu
opiekę kadry pedagogiczno - wychowawczej
ubezpieczenie NNW i KL Warta Travel

fakty troszkę inne moje dziecko jest tam od niedzieli, mamy wtorek, brak ciepłej wody w "apartamencie" od 2 dni, nie ma wanny niema prysznica jest brodzik :/
Kierowcy którzy dowieźli grupę w której było moje dziecko zabrali z powrtotem turnus który koczował tam 10 godzin przed hotelem z powodu opóźnienia autokaru. Powodem opóźnienia była kontrola kierowców i autokaru zgodnie z moim linkiem w poprzednim poście. cdn...
IP: 91.142.204.67
afe
Gość
Nie polecałabym tego Biura Podróży, koleżanka wróciła właśnie z wczasów w Chorwacji organizowanych przez to Biuro i się rozczarowała jak po przyjeździe na miejsce zamiast obiecanych apartamentów cała grupa została rozrzucona po mieście do zwykłych pokoji. Przez 3 dni pobytu trwała awantura z rezydentem który nie bardzo potrafił się wytłumaczyć z zaistnialego faktu.
IP: 62.87.184.178
pola
Gość
afe napisał
Nie polecałabym tego Biura Podróży, koleżanka wróciła właśnie z wczasów w Chorwacji organizowanych przez to Biuro i się rozczarowała jak po przyjeździe na miejsce zamiast obiecanych apartamentów cała grupa została rozrzucona po mieście do zwykłych pokoji. Przez 3 dni pobytu trwała awantura z rezydentem który nie bardzo potrafił się wytłumaczyć z zaistnialego faktu.
IP: 83.30.130.238
pola
Gość
nie wprowadzaj w bład opinii, najpierw sprawdż z jakiego biura bylas?to biuro nie ma oferty na chorwacje
IP: 83.30.130.238
Uczestnik bardzo zadowolony
Gość
Witam
Po pierwsze proszę PANA/PANI RODZIC woda w apartamentach jest ciepłą, bo wszystko tu jest na baterie słoneczne i o godzinie 17-18 nie da się wejść pod prysznic bo jest taki wrzątek... EKOLOGIA SIĘ KŁANIA!!! Po drugie gdyby Pan/Pani jeździł/ła częściej na wyjazdy zagraniczne, albo chociaż raz był/ła w apartamentach w Grecji nie dziwnym byłby fakt braku wanny (hehe obiekt ** !!!) i zasłonki do prysznica. To jest po prostu Grecja!!! Mnie już tam nic nie zdziwi. A w tym roku byłam tu po raz drugi z Beskid-Tour i uważam że za tą cenę warunki są bardzo dobre. Pokoje są małe, ale schludne. Jedzenie - no cóż nie to co u mamy, ale da się 9 dni przeżyć, a biuro się na prawdę stara. Ja jeśli pojadę do Grecji jeszcze kiedyś to na pewno z nimi...
IP: 85.73.183.248
Uczestnik bardzo zadowolony
Gość
Bee napisał
Wróciłam dzisiaj w nocy z Grecji. Ten link który podano, był o grupie która teraz jest w Grecji, ci kierowcy turnus 24.07-04.08 wieźli do Polski. Warto dodać że w Grecji przed hotelem przez 10 godzin koczowaliśmy jak bezdomni bo zostaliśmy wykwaterowani o 12 w południe, a autokar przyjechał w 23. Oprócz tego Nei Pori jest ślicznie, Marabu to chyba najbardziej rozpoznawalne miejsce w tym miasteczku. Mimo że było fantastycznie (mimo różnych ekscesów) już nie pojadę do Grecji z tego biura.



Warto to sie najpierw dokładnie zapoznać z ofertą i ramowym programem - wszystkie grupy "koczują" przed hotelem kilkanascie godzin. I jesli sie na to decydujesz to nie ma co narzekać!!! To tylko wasza sprawa jak ten ostatni dzień sobie zagospodarujesz.
IP: 85.73.183.248
Uczestnik bardzo zadowolony
Gość
A ramowy program jest do wgladu na ich strnonie i kazdy poza tym dostaje "poradnik" w którym też to jest ujęte...
www.beskid-tour.com.pl
IP: 85.73.183.248
koniu
Gość
Ja też jestem bardzo zadowolony i nawet bym tam jeszcze kilka dni został
IP: 83.30.201.23
Uczestnik bardzo zadowolony
Gość
Wiesz coś o braku ciepłej wody?? i braku wanny i prysznica?? hehe smiesza mnie te opinie. Ludziom sie wydaje ze za 1200 zł to Hiltona na obozie młodzieżowym dostana...
Znajomi rodzicow byli w Nei Pori dwa lata temu w hotelu 4**** chyba olimpian bay czy cos i mowili ze tam tez trzeba bylo wrzucac papier do kosza a nie do muszli, ze prysznice tez nie mialy zasłonek, a jedzenie takie sobie.. A kasy wydali wiele wiecej. No coz co kraj to obyczaj i tylko oszolomy o malych mozgach nie potrafia tego zrozumiec...
IP: 85.73.183.248
Fisti
Gość
koniu napisał
witam
mam takie pytanie co do marabu czy zna ktoś jakies utwory z tej cudnej dyskoteki jesli tak to bardzo bym prosił


Jeśli szukasz przebojów tego lata z Marabu, to przynajmniej cząstkę z nich znajdziesz na moim profilu na youtube. Oto link:
youtube.com/view_play_list?p=AAF71C62191CF43E

Wróciłyśmy wczoraj, wiec narazie jest ich tylko 10, ale mysle, ze z czasem znajdzie sie ich więcej :)

Pozdrowionka dla roztańczonego, jedynego w swoim rodzaju kelnera Marabu :D
IP: 83.8.178.2
Joanna M
Gość
Ja również byłam uczestnikiem obozu w Nei Pori. Z BP Beskid Tour bawiłam się wspaniale. Poznałam mnóstwo ciekawych osób a miejscowość i zakwaterowanie absolutnie mi odpowiadało. Nie chodziliśmy glodni, opiekuńcza kadra bardzo o nas dbała. W pokajach było czysto, przytulnie i łazienka jak każda. Jedynie prysznic bez osłonki mógł sprawiać kłopot dla tych co pryskali wodą wokół siebie a tak własciwie to wszystko mi się podobało. Nie mam na co narzekać, gdyż były to najlepsze wakacje w moim życiu, a droga z i do Grecji mijała bardzo przyjemnie. Pozdrawiam serdecznie. Joanna Michna (Chorzów, 17)
IP: 89.107.158.227
koniu
Gość
Wielkie Wielkie Dzięki
IP: 83.30.200.226
Karina Dziadek
Gość
Ja natomiast jestem niezmiernie zadowolona z wyjazdu Mojego syna na obóz organizowany przez biuro podróży Beskid Tour do Grecji do Nei Pori. Z relacji syna który ma 12 lat wynika że ośrodek w którym byli oraz plaża były super. Ośrodek, posiłki i wycieczki a także program zrealizowany został w 100% fachowo. Dodatkowo miła i fachowa praca opiekunów a także Pani rezydent. Syn nie może się już doczekać wyjazdu w przyszłym roku z którego na pewno skorzystamy. Gorąco polecam Wszystkim rodzicom wyjazd ich pociech z tego biura, właśnie w to piękne i malownicze miejsce.
IP: 83.22.250.34
gość
Gość
dużo słyszałem od znajomych dobrego na temat tego biura ale przekonałem się dopiero na własne oczy i musze przyznać że jest warte polecenia, wszystko było zrealizowane dokładnie tak jak pisało w ofercie, miła atmosfera, super wycieczki, bardzo dobra praca opiekunów i pani rezydent. Nie mogę sie już doczekać wyjazdu na przyszły rok. Zachęcam i polecam to biuro
IP: 83.5.45.163
Justyna G
Gość
Obóz był fantastyczny! Wszyscy wspaniale sie bawili i nikt sie nie nudził, czas był bardzo dobrze zagospodarowany. Mieliśmy wspaniałych opiekunów którzy zajmowali sie nami i szczególną uwagę poswiecali młodszym dzieciakom:) Droga w obie strony była bardzo przyjemna. I po przyjeździe na miejsce podkreślam nigdzie NIE "koczowalismy" !! Lecz oczekiwalismy na pokoje.. a przed wyjazdem wszyscy zostali o tym uprzedzeni. Pokoje były swietne, co do łazienki to uważam że też była ok. Wszyscy uczestnicy obozu byli zadowoleni i zachwyceni dużą plażą:) Pośiłki były ok no chyba że ktos jest francuskim pieskiem... Te wakację bedę pamietać do konca życia i może za rok znowu pojadę na ten obóz. Justyna Gabzdyl
(Skoczów, 16)
IP: 83.30.207.75
maya
Gość
Z całą pewnością mogę powiedzieć, że wakacje organizowane przez Beski Tour to jedne z najbardziej udanych. W moim przypadku to już kolejny pobyt w Nei Pori i namawiamy wszystkich znajomych na wspolny wyjazd w przyszłym roku. Warunki jakie oferuje Beski Tour są świetne, a wszystkim marudnym Polakom proponuję zapoznanie się z greckimi zwyczajami /nawet w pięcio gwiazdkowych hotelach papier wrzuca się do kosza/.
Hotel przystosowany dla młodzieży. Rzadko spotyka się narzekających obozowiczow a organzacja pobytu na najwyższym poziomie. Jedzenie greckie i na ich warunkach, ale chyba po to tam jedziemy, żeby poznać kulturę i zwyczaje. Szczerze zachecam do skorzystania z oferty. Już dziś mamy przynajmniej pól autobusu chętnych na wyjazd za rok. Pozdrawiam Beskid Tour. Trzymajcie się cieło :)
IP: 83.22.255.244
muuh
Gość
Kolonie Byly udane . Wakacje organizowane przez Beski Tour Sa bardzo Bardzo udane . Mam nadzieje ze w nastepnym roku Bede miala przyjemnosc wrocic tam .
Hotel Byl Wsam raz dla mlodziezy . Wszystko przystosowane do nas . Namawiam wszystkich swoich i innych znajomych aby jechali do Nei Pori .! Bylo Tam Wspaniale Co Wiecej mowic .?
Nei Pori z Beski Tour Oznacza Wakacje Udane .! Nie mOze byc innaczej .!
IP: 86.111.101.32
Iza . < 3
Gość
Co Ja Mam Mowic Te Kolonie Byly Najlepszymi Koloniami W Moim Zyciu ; )
Bylo wspaniale i najbardziej tesknie za naszymi kochnymi paniami ; )
Za Panią . Asią , Marysią i P. Kasią ; *
Naprawde Za Rok Na Pewno Wybiore Sie Na Kolonie Z Beskid Tour - Do Grecji i Napewno Z Tymi Samymi Paniami ; ))
Co Mam Wiecej Mowic Najlepsze Kolonie ; )))
a ci co wymnieniaja zle zadanie o tych koloniach i kazdych innych z Beskid Tour To Nie Jest Przez To Ze Tam Jest Zle TylKO Przez to ze nie umieli się dogadać z resztą grupy . : ))
IP: 86.111.101.32
Iza . < 3
Gość
Jeszcze chcialabym dopisac ze te wakacje w Nei Pori Organizowany przez Beskid Tour By Mogl Trwac Wiecznie ; )
Bo Jestem Zadowolona z Tych Koloni
IP: 86.111.101.32
pobudka
Gość
Organizuję obozy młodzieżowe od wielu, wielu lat. Współpracowałam z mnóstwem biur podróży z całej Polski. Od kilku sezonów jeżdżę jako wychowawca/opiekun do Nei Pori z Biurem Podróży Beskid -Tour z Bielska – Białej.
Mając wieloletnie doświadczenie zarówno w pracy z młodzieżą jak i rodzicami, organizując wyjazd, szczegółowo analizuję ofertę biura. Zwracam m.in. dużą uwagę na bezpieczeństwo uczestników, warunki panujące w miejscu wypoczynku, wyżywienie, dostępność do atrakcji sportowych i rekreacyjnych.
W tym roku, po raz kolejny, Biuro Podróży Beskid – Tour we wszystkich tych aspektach wywiązało się wzorowo! Najlepszym tego dowodem są liczne podziękowania rodziców oraz zadowolenie samych uczestników, którzy wracają z nami do Nei Pori co roku!!

Drodzy obozowicze! Mam nadzieję, że za rok znów spotkamy się w greckim Nei Pori
a na miejsce zawiozą Nas najlepsi kierowcy z Beskid – Touru!!!

Pozdrawiam, JP-S

Rodzicu! Nie byłeś na miejscu, nie widziałeś, nie oceniaj pochopnie! Łatwo zepsuć opinię – trudniej ją naprawić!
IP: 78.8.107.208
Ziomal
Gość
Ja jako wczasowicz będący "przy obozie" muszę powiedzieć że jestem zadowolony :) zarówno z miejsca jak i ludzi których tam poznałem - a muszę powiedzieć że towarzystwo dobrało się idealnie :) najlepiej zapytać ludzi którzy tam BYLI !!!!! :)

pozdrawiam cały turnus , panie opiekunki i pozostałe poznane osoby :)

polecam !
IP: 82.115.68.142
Tomek
Gość
Mi też się bardzo podobało. Wracam tam za rok z tym samym biurem, kierowcami, autobusem i z tymi samymi opiekunami. Polecam gorąco firmę Beskid Tour i wypoczynek w Nei Pori. Maruderom i wiecznym malkontentom serdecznie "dziękujemy". ja tak myślę że w większości są to ludzie którzy nigdy nigdzie nie byli a krytykuję z zasady. Wszystko i wszystkich. Powtarzam im jeszcze raz - Serdecznie dziękujemy ekipie Nei Pori 2008. Buziaki
IP: 83.22.222.103
dominik
Gość
Byłem w tym roku na obozie karate w miejscowości Nei Pori w Grecji z biurem podróży Beskid Tour. Chciałbym podziękować zarówno całej ekipie, opiekunom, trenerom za fantastyczne wakacje jakie spędziłem w miłym i wesołym towarzystwie. Osobne podziękowania dla biura podróży a szczególnie Pani rezydent. Jestem w 100% zadowolony i w przyszłym roku napewno jadę znowu w to miejsce z którym mam same pozytywne wspomnienia. Dziękuję i polecam.
IP: 83.22.222.103
Madzia i Nicole
Gość
Witamy :)
Jestesmy zadowolone z wakacji !!
Były to najlepsze wakacje w naszym życiu poznałyśmy zarąbistych ludzi z którymi utrzymujemy kontakt.
Podróz przemineła bardzo szybko i przyjemnie ;)
Piękne widoki i ciepłe przejrzyste morze.
Super zabawa w Marabuu ^^ Nigdy nie zapomnimy tych chwil.
Poznałyśmy świetnych Greków ( nie wszyscy sa nachalni) ;))
Jesteśmy turnusem który czekał 10 h na autobus i w cale nie było zle !!!
Czas minoł szybko i przyjemnie na zabawie przed hotelem i w Marabu :)))
W Przyszłym roku równiez jedziemy do Nei Pori z tego biura !!
Polecamy i dzękujemy opiekunką, rezydenta i kierowcą autokaru za najpiekniejsze wakacje naszego zycia :***
Opiekunki opiekowały sie nami wspaniale i uwazaly na małe dzieciaki Kochamy je bardzo za ich spontaniczność i za wieczna pogode ducha :**:*:**
IP: 80.54.10.253

Strona: < 1 2 3 4 5 6 > »

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij