» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Nei Pori z Beskid tour

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 >

Autor Treść
reklamiarz
Gość
a amrabu to jedna wielka chała maja 9 piosenek i lecą od 22:00 do ok 04:00
IP: 83.31.111.240
obozowicz
Gość
siema... Mam jedno zasadnicze pytanie. Czy jest tam pewna "samowolka" . Chodzi o to czy opiekunowie bardzo pilnują gdzie jesteś i czy trzeba wszędzie wybierać się z całą grupą. Zależy mi na tym bo mam zamiar wybrać się w tym roku z biura Beskid-tour i nie lubię dużych ograniczeń...
IP: 88.156.125.71
NIE DOSZLY KLIJENT
Gość
JA TAM NIE MAM ZAMIARU MIEC NIC WIECEJ DO CZYNIENIA Z BIUREM BESKID TOUR BABSKO TAM JEST MILE DO MOMENTU GDY KASY NIE DASZ POZNIEJ TO JUZ INNA BAJKA NIE POLECAM A AUTOKARY TO ANTYKI
IP: 188.33.192.114
obozowicz
Gość
nie chce zebyscie mnie zniechęcali ... tylko chodzi mi o te pilnowanie przez opiekunó... jest duża swoboda ?
IP: 88.156.125.71
tomex89
Gość
witam dziś wróciłem z Nei Pori jestem zadowolony z tej miejscowości a najbardziej z klubu Marabu super obsługa extra nuta i ten klimacik zajebiaszczo kelnerów poznałem już drugiego dnia i zostaliśmy świetnymi kumplami zawsze byłem na pierwszym miejscu jak tam przyszłem oni poprostu bardzo lubią Polaków :) polecam wszystkim
IP: 88.220.37.74
jaMałopolanin
Gość
jedzie ktoś 5-16 lipca ja jade jestem z Komornik chodzę do szkoły w syfskich Raciechowicach.Poobno dużo osób ze śląska a my wsiadamy ostatni :)
IP: 83.12.167.197
HG17
Gość
jedzie ktoś 14-25 lipca ??
IP: 78.88.60.114
zajebiaszczo
Gość
jakies piwko ujdzie ? :D
IP: 88.156.125.71
Natalia :D
Gość
em jedzie ktoś może na obóz w terminie 01.08-12.08 ? jak tak to pisać ! :** haha xD 11082546
IP: 77.254.29.213
Dobry Mudżin
Gość
Siema Heniu
IP: 77.254.29.213
Jaay
Gość
siemano ja jade do Nei Pori z Beskid Tour termin wyjazdu 23.07 :))

ktos w tym terminie tez jedzie ?
IP: 213.238.80.246
Jaay
Gość
Koledzy rok temu byli w Nei Pori i poleacaja baardzo to miejsce, duzo imprez i opiekunowie poodbno zajebiscie, miejsmy nadzieje ze sie nie zmienili, pozdrawiam ;))
IP: 213.238.80.246
siemano
Gość
no ja jade z kumplem w terminie 23.07 :D
IP: 88.156.125.71
jaay
Gość
a no to pozytywnie, w takim razie do zobaczenia ! :))
IP: 77.253.187.189
Klaudia133
Gość
Hej :D
Ja jade 1.08- 12.08! ktoś jeszcze??
gg. 3025913- jak ktoś jedzie to pisac! : )
IP: 88.135.161.189
gg1
Gość
a ja wlasnie wrocilam z obozu z grecji - apatramenty stelios - pokoje male, ale da sie wytrzymac. nie ma klimy. jedzenie dobre - frytki codziennie wiec nie ma tragedii, ale zawsze jak cos sa gyrosy za 2 euro. nei pori sliczne, plaza szeroka, boiska do siatki - robilismy turnieje, basen, marabu i wogole superowo.
kadra fajna, wszysko da sie zalatwic oczywiscie w granicach rozsadku.
a w knajpie jes taki fajny kelner kostas - mmmm ciacho.
wycieczki fakultatywne - SKIATOS - najlepsze, Meteory - warto, Ateny - meczace.
polecam wszystkim wakacje w grecji!!!
IP: 89.210.28.147
Didi
Gość
nei pori spoko miejscowka polecam.
a z wypowiedzia NIE DOSZLY KLIJENTa sie nie zgadzam
BT ma fajny autokar, w ktorym klima dziala bez zarzutow, jest kibel, barek, dvd i przystojni kierowcy...
rezydenka jest codziennie i troszczy sie o grupe, przekazuje info o wycieczkach, rozwiazuje problemy.
apartamenty sa b.skromne, pokoje rozne - jedne wieksze jedne mniejsze, ale ogolnie w pokojach sie nie siedzi wiec mozna wytrzymac. za to wlasciciele b.mili -> jak ci cos nie smakuje to zrobia ci cos innego.
ja jestem bardzo zadowolona z wakacji i mam nadzieje ze jeszcze kiedys tam wroce.
IP: 89.210.28.147
Dorota
Gość
Nie wiem dlaczego są osoby, które narzekają zarówno na Nei Pori jak i na biuro Beskid Tour. Jeśli chodzi o Nei Pori, wróciłam stamtąd całkiem niedawno i chociaż byłam tam 2 raz to w przyszłym roku znowu się tam pojawie;). Miasteczko jest cudowne...:) Opiekę nad wszystkim sprawuje bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta pani rezydentka na którą zawsze można liczyć. Beskid Tour to bardzo porządne biuro podróży, które oprócz ciekawych ofert posiada bardzo zadbane i czyste autokary oraz przemiłych kierowców:) Osobiście, z całą pewnością polecam Beskid Tour:)
IP: 80.54.10.253
gosc
Gość
w skali od 1 do 10 oceniam tej wyjazd na 6
IP: 87.205.222.31
gosc2
Gość
a ja na 9 - jedyny minus za cieplo i nie ma klimy w apartamentach
IP: 91.138.217.2
Stoniara
Gość
Buu !
Wróciłam.. ;D i nie rozumie osób ,które narzekają na Beskid Tour ;O
Było świetnie Grecy mmm <3.
Pani Monika i Pan Majcher rządzą ! są nieźli tylko mój pokój i lasek ponąć był najgorszy od paru lat xD i miałyśmy kare na mieście do 23 xD
Pozdrawiam all z mojego turnusu ! Byliście Świetni ! ;*** .
IP: 77.253.191.250
kaj-man
Gość
to jakas zmylka z tym beskidem,przekonany bylem ze jade do kiposa bo opinie byly swietne z poprzedniego roku,a tu jakis STELI czy cos tam feeeeeeeeeeeee!!!!!! jedzenie ale plaza byla ta sama,a kipos jest znalazlem go,rozmawialem z paczka jedzenie bufet do oporu,i wiecie kto go ma ALMATUR wiedzieli co robia.z calej polski tpwarzystwo NEI PORI namawiam tylko nie steli czy cos tam
IP: 94.68.7.96
justyna
Gość
kto szuka nie błądzi ja już w polsce znalazłam kiposa i właśnie pojechałam z almaturem w przyszłym roku też tam jade nei pori to nie targowisko w leptokari,plaże,baseny świetna codzienna zabawa i to pod"nosem" hotel prawie na plazy zachecam do wyjazdu
IP: 94.68.44.59
Basia 27
Gość
a we wrzesniu kto jedzie ?
IP: 83.22.104.201
patuniaxdd
Gość
hehehe bylo fajnie opiekunowie dawali duze luzy prawie w ogole z nami nie chodzili
grupa byla najlepsza na swiecie w porownaniu do grupy ktora przyjechala po nas jakies wredne 10-latki heh
apartamenty niezle chociaz lazienki mogly by byc lepsze xdd
plaza super tylko glupio ze trzeba zamawiac cos przy tym jak sie lezy na lezaku ;(
ale tak to bylo naj... chcialo bysie tam wracac ;);););)
IP: 89.78.59.206

Strona: « < 1 2 3 4 5 6 >

Forum turystyczne » Grecja » Nei Pori z Beskid tour

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij