witam wszystkich bylam w ravdzie w te wakacje w hotelu crystal i mam pewne informacje na jego temat ktorymi chcialabym sie podzielic z wami:):) wiec cala organizacja hotelu jest okropna.....mimo iz ma 3 gwiazdki to nie zasluguje na nie.....recepcja jest niemila....i co najwazniejsze niezabierajcie czajnikow tam bo nawet gdy sie go ma schowany w torbie czy szafie to sprzataczki i tak wam przetrzepia bagaze a jesli znajda to ukradna :evil: :evil: :evil: i nieoddadza na koncu pobytu trzeba bedzie go wykupic...mialam niestety ta nieprzyjemnosc....zabrali mi go z torby bagazowej w szafie ....i na koncu kazali zaplacic 21 euro za to ze go uzywalam a co najciekawsze tego czajnika nawet na recepcji nie bylo.......i mam tez rade jesli juz zabierzecie czajnik i ukradna wam to mowcie ze mnieliscie tam jakies pieniadze i ze zginely i wtedy wam nie udowodnia ze ich nie bylo bo czajnik bez waszej wiedzy zginal z pokoju i sa uziemieni:P:P mam nadzieje ze choc troche wam opowiedzialam jak w tym hotelu jest pozdrowienia:)
IP: 83.4.93.112