» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico, czy warto?

Cesenatico, czy warto?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
hej , mam pytanie ;D czy warto jechać do Cesenatico ? ;D
:)
« Ostatnio edytowane przez Neta, 05:51, 25.11.2008. »
IP: 77.113.123.246
Użytkownik
Posty: 18
Hmm... Włochy :D co prawda nie byłem, ale przecież wszędzie jest warto jechać i troszkę pozwiedzać :)
IP: 79.163.51.32
Emilka
Gość
Warto ja tam byłam 3 razy miasteczko urokliwe i wiele atrakcjii mni park wodny Atlantica i niedaleko Mirabilandia wesołe miasteczko:)
IP: 77.254.82.177
gOŚĆ:)
Gość
Byłam tam na obozie 2008 i nie chcialo mi się wracać do Polski:))plaża piaszczysta piękna miejscowość bardzo dużo sklepów i knajp nocne życie kwitnie:))mnóstwo przystojnych Włochów:) jest tam taki duży plac(rynek) 10m od plaży przy najwyższym wieżowcu.Tam zbierają sie wieczorem ludzie i zawsze jest jakaś impreza... raz była Notte Rosa i był pokaz sztucznych ogni jakiego w Poslce nigdy nie zobaczyłam... Jest pięknie POLECAM:d
IP: 83.22.1.90
Gosc
Gość
Hmm.. Czy warto? Raczej tak, choc tam zadnych dyskotek nie ma i porzadniejszych knajp tez raczej nie.. Niby nie mala miejscowosc ale bywa nudno. Duzo pseudo Wlochow. Polecam wyjazd na disco do Rimini, Altromondo jest boskie !! :D
IP: 87.105.212.32

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Cesenatico, czy warto?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij