http://kochamkorfu.wordpress.com - co nowego?


*** UWAGA!!! Poszukuję współpracowników w Grecji!!!
*** Szczegóły poniżej!!!!


Kali spera!

Ostatni tydzień był zmienny bardzo. Pogoda na Korfu i wieści z Polski - raz w dół, raz w górę. Mimo dodatkowych atrakcji udało mi się opublikować dla Was kilka nowości:

1. Można już zamawiać NOWOŚCI MAILEM! Po prawej stronie u góry strony jest ramka z linkiem i opisem. Komu się spieszy - niech kliknie http://feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=KochamKorfu&loc=en_US i ma.

2. Wprowadziłem dwie nowe zakładki.
- Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości (już jest jeden domek do wzięcia - bardzo piękny!)
i niebawem także łodzi i jachtów.
- Żeglujemy! czyli oferty czarterów, wiadomości żeglarskie i inne takie.
Zaglądajcie tam często, bo treści będzie przybywać. A najlepiej zamówić NOWOŚCI MAILEM! (Patrz wyżej)

3. Podpisawszy umowę agencyjną z firmą czarterową Corfu Yachting czym prędzej umieściłem jej ofertę na stronie. Zapraszam do korzystania z ich oferty. Jeśli coś dzięki Wam zarobię, moja strona będzie jeszcze piękniejsza i jeszcze lepiej będzie Wam służyć.

ZAPOWIEDZI:

- Z powodu różnych przeciwności losu, pierwszy artykuł Yin o gotowaniu na Korfu pojawi się w ciągu weekendu dopiero.
- Jutro mamy dwie wizyty: w Argos Apartments w Benitses i w naszej lokalnej Sacharoplastei (cukierni) gdzie dają dobrą kawę i jeszcze lepsze ciastka. Ciastek na stronie nie będzie, ale będą zdjęcia. Oczekujcie artykułów w niedzielę!
- Także w niedzielę ŻEGLARZE będą mogli przeczytać o tym, jak mogę pomóc polskim załogom i jachtom przybywającym na Korfu. Zaopatrzenie, transport, fachowcy, nocleg i rozrywki - cokolwiek wam potrzeba, da się sprawnie i tanio załatwić, pod warunkiem, że robi to z wyprzedzeniem ktoś tu na miejscu. Wystarczy poprosić. :-)

*** OGŁOSZENIE ***
Poszukuję współpracowników na Korfu, Wyspach Jońskich i na okolicznym stałym lądzie (także w Albanii!).
Jeżeli pracujesz (albo zamierzasz pracować) gdzieś w okolicy, jesteś solidna(y), zaradna(y) i masz dużo energii, masz dobre układy z Grekami, robisz niezłe zdjęcia i potrafisz ciekawie pisać o tym, co Cię otacza - dołącz do mnie. Na razie w tym co robię nie ma żadnych pieniędzy - ale jest dużo fanu. A jak się zacznie sezon, to będą i pieniądze. Wtedy się będziemy nimi dzielić.

Szczegóły - na priva. :-)

A teraz wszyscy razem: P-r-z-y-j-e-ż-d-ż-a-j-c-i-e n-a K-o-r-f-u!

Do zobaczenia!

Petros.
IP: 85.75.164.155