Bułgaria jest cudowna Byłem w wielu krajach Europy , w Hiszpanii, Włoszech Chorwacji, ale tak jak wypocząłem w Bułgarii to nigdy mi się nie zdarzyło. Jechaliśmy dwoma samochodami - 12 osób PRZEZ Serbię !!!! Trasa przez Rumunię jest krótsza o jakieś 500km, ale przez jakieś 450 km jedzie się przez góry !!!! i samochodem rozwinie się największą prędkość ok 60km na godzinę. Osoby które nie są zaprawione w bojach lepiej niech tamtędy nie jadą. Przez Serbię płaci się ok 30 Euro, trasa jest w normie ( budują nowe pasy ) można lecieć prawie zawsze 130 km na godzinę. Pojechaliśmy do Sozopola. Fajne miasteczko i ....tanio. Mieszkaliśmy 5 min od plaży, dom ( kompleks trzech budynków) super klimatyzacja, duże pokoje, aneks kuchenny, dwa baseny. Za naprawdę małe pieniądze. Spędziliśmy tam wspaniałe 11 dni. Morze czyste, przeźroczyste koniecznie trzeba wziąć maskę, fajkę i płetwy !!! Obiady dwudaniowe można znaleźć za 8 złotych, a piwo jest po 1.8zł W pensjonatach w których byliśmy był barek wieczorami chodziliśmy tam na piwo i inne alkohole, piwo w barku ok 3.30zł kawa 2 zł siedzieliśmy do 2 nad ranem codziennie oglądając HBO itd. Bułgaria jest tania jak barszcz.. Ale jeśli się jedzie do Złotych Piasków, gdzie są dzikie tłumy, to rzeczywiście można zapłacić dużo więcej. Gdyby ktoś chciał jakieś namiary na super nocleg w Sozopolu, i jakieś rady gdzie jest hurtownia piwa w Sozopolu, po 1.6zł a coca coli po (2 l) po 3.5 zł to proszę pisać . Pozdrawiam Bułgaria jest SUPER jedziemy tam w przyszłym roku !!!!! Na granicy Węgiersko Serbskiej staliśmy w kierunku Bułgarii 10 min. Z powrotem trafiliśmy na Turków wracających z urlopów do Niemiec i staliśmy 5 godzin. później dowiedzieliśmy sie że 5km w lewo jest małe przejście graniczne przez które przejeżdża się w ciągu 10 minut.... podróże kształcą hahaha Kontakt : starelisty@poczta.onet.pl

:P
IP: 81.26.30.16