no cóż.. Od czego zacząć ? Może od tego, że biorąc pod uwagę cenę, jaką zapłaciłam za 10 dniowy pobyt w Grecji (Paralia, hotel Yakintos) to było super. Jednak jeśli wziąć pod uwagę, jak w innych biurach podróży wygląda "opieka rezydenta", to niestety OK Services wypada bardzo blado. Rezydenta nie widziałam na oczy... Na spotkanie informacyjne przyszły dwie pilotki wycieczek. Pierwsza wycieczka nastepnego dnia rano. Nie ma to jak odespać po 27 godzinnej podróży :? , zwłaszcza gdy w hotelowej restauracji do późna trwa wieczór Grecki... Do tego trzy dni musiałam prosić się o koce...a noce nie były zbyt gorące... Zaraz w pierwszy dzień zgłosiłam fakt, że drzwi balkonowe nie mają zamka, przez co nasz pokój stał otworem dla każdego, kto był choć odrobine sprawny, by z balkonu obok przejśc na nasz ;) Zatem podsumowując... Jeśli jedziesz na wakacje z ekipą przyjaciół, to na pewno świetnie będziesz się bawić, ale jeśli oczekujesz mieć dopięte wszystko na ostatni guzik... to lepiej nie wybieraj tego biura podróży....
IP: 87.101.32.7