Witam,
chciałbym podzielić się z Wami moją opinią o wczasach z Oskarem. Wróciłem 04.07.09 z Grecji i postaram się aby moja ocena była obiektywna. Tak więc, miejsce wypoczynku - Paralia jest bardzo ciekawe i atrakcyjne dla tych, którzy chcą poplażować, pozwiedzać Grecję i przede wszystkim porobić zakupy. Paralia to jedne wielkie centrum handlowe, jest gdzie wydać euro, niestety prawdziwej Grecji tam nie zobaczycie, komercja w czystej postaci. Lepiej jest na wycieczkach, byle nie z rezydentką Oskara, panią Tasulą. Imprezy droższe średnio o 10 euro, a jakość często niższa (tak było w przypadku wieczoru Greckiego). My osobiście korzystaliśmy na miejscu z biur Smart Trawel i byliśmy zadowoleni. Zresztą w Paralii jest bardzo dużo biur podróży z polskimi przewodnikami i nie trzeba się godzić na droższe usługi biura rekomendowanego przez Oskara. Nasz rezydent - pani Tasula - stwierdziła zresztą na końcu, że nas nie zna i nie lubi bo nie wykupywaliśmy u niej wycieczek, no i bardzo dobrze Jeśli chodzi apartamenty to są przyzwoite, chociaż brakuje półek na ciuchy a naczynia są byle jakie, potłuczone i każde z innej parafii, jednak na wakacjach to nie jest problem. Największą porażką był przejazd autokarem. Na każdym kroku widać było brak koordynacji, nerwy i niską kulturę pracowników Oskara. Dotyczy to zwłaszcza przejazdu do Grecji, gdzie kierowca był bardzo nie uprzejmy i traktował pasażerów jak największe zło. Przykład: w czasie jazdy padało mocno, aż nad moją córką zaczął przeciekać dach w autobusie! Krople deszczu z sufitu padały na moje dziecko, a kierowca poproszony o interwencję odfuknął, że co on może zrobić i że mam sobie dzwonić do biura Oskara, to może mi pomogą. Po prostu zgroza! Ponadto ogromne opóźnienia w odjeździe autokarów. W Grecji pokoje opuściliśmy o 9.30 a odjechaliśmy stamtąd o 1.00 w nocy. A przy tym żadnych przeprosin, czy choćby filiżanki herbaty lub kawy w trakcie oczekiwania. Nie zgadzam się przy tym z niektórymi opiniami, że jak coś nie jest drogie (bo o tanich wczasach to raczej mówić nie można) to od razu ma być kiepskie. Nie chodzi przecież o luksusy tylko o kulturę osobistą obsługi oraz dobrą organizację wypoczynku, które to rzeczy mają najmniejszy wpływ na cenę. Podsumowując, ze względu na fatalnie zorganizowany transport oraz bardzo niską jakość opieki rezydenta, nie polecam wczasów z Oskarem.
Pozdrawiam, tomek
IP: 79.184.173.196