» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » wycieczka Leptokaria, Posejdon palace

wycieczka Leptokaria, Posejdon palace

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 2
we wrzesniu jedziemy do leptokari do hotelu posejdon palace prosze o informacje zwiazane z hotelem i okolica
« Ostatnio edytowane przez Neta, 19:30, 28.06.2007. »
IP: 193.24.220.109
ila26
Gość
też jade w pierwszej połowie września z małymi dziećmi (jeśli będą zdrowe) możemy się spotkać pozdro
IP: 83.238.17.50
ewasmo64
Gość
my jedziemy 17 wraesnia z warszawy to chyba sie miniemy
IP: 193.24.220.109
kate
Gość
Czesc wczoraj wróciłam z Leptokarii nie mieszkałam co prawda w tym hotelu ale znalezlismy go tam ze znajomymi i dwa razy bylismy nielegalnie tam na basenie powiem krótko ZAJEBISTY!!!!DOMKI, FONTANYY DUŻO MIEJSCA WOGÓLE NO POWIEM ZE JESLI CHODZI O WIDOK Z ZEWNATRZ TO SUPERANCKO CO DO POKOI TO NIE WIEMY ALE NAPRAWDE SUPER MOGE WYSŁAC PARE FOTEK MOJE gg 3830980
IP: 88.156.96.69
ewasmo64
Gość
dzieki za informacje prosze o fotki pozdrawiam
IP: 83.15.126.2
asia@jpp.pl
Gość
Również jedziemy do tego hotelu 15 września z 7 letnia córeczką cieszę się że będą inne dzieciaczki, a jeśli chodzi o hotel to napewno będzie super i dzieciaczki jeśli chore napewno w tamym klimacie wyzdrowieją mamy to sprawdzone we wrześniu od 4 ch lat. Pozdrawiam i do zobaczenia w Posejdon Palace
IP: 83.25.65.2
gosia
Gość
witam, w czerwcu byliśmy w posejdon palce, było rewelacyjnie, hotel jest przepięknie położony, jedzenie (al), obsługa super, pokoje bardzo przestrzenne i codziennie sprzątane, super duży basen i brodzik dla dzieci.
Polecam wszystkim:)
IP: 83.7.39.37

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » wycieczka Leptokaria, Posejdon palace

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij