» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » =Grecja= Podróż poślubna. Gdzie sie wybrać ?

=Grecja= Podróż poślubna. Gdzie sie wybrać ?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Witajcie.
Czytajac te fora mam już mętlik w głowie :(
Chcę zrobić niespodziankę mojej przyszłej żonie i zaraz po ślubie wyjechać na wycieczkę do Grecji.
Powodem wycieczki do Grecji jest to iż ukradli mi paszport a mojej przyszłej się skonczył. A niespodzianka będzie ponieważ na dowód osobisty samolotem można się tam udać (bez paszportu)
Termin wycieczki to zaraz po weselu 10.09.2009
Biuro Almatur
ilośc dni 12.
Chciałbym wybrac miejscowośc do jakiej się wybrać oraz hotel minimum *** lub ****oczywiście z basenem :) ?
zalezałoby mi na piaszczystej pięknej plaży i blisko hotelu,
iż jesteśmy młodzi chcemy korzystać z życia nocnego w dyskotekach a w ciągu dnia korzystac z wycieczkek fakultatywnych, a gdy siły braknie i głowa bedzie boleć % leżeć na plaży lub w basenie przy hotelu.
No i żeby było blisko miasta.
Prosze o propozycje pomoże mi to w podjeciu decyzji.
Z góry dziekuje
IP: 83.2.194.116
Użytkownik
Posty: 37
paralia
IP: 93.176.200.177
ogi
Gość
MARIUSZ napisał
paralia

a może napiszesz kolego coś wiecej o Parali z własnego doświadczenia
IP: 83.2.194.116
Ewusia
Gość
Z tego co wiem, to większość chwali sobie paralię. My w podróży poślubnej byliśmy na Krecie. Stanowczo polecam.
IP: 195.117.22.4

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » =Grecja= Podróż poślubna. Gdzie sie wybrać ?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij