» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria hotel Olympian Bay

Leptokaria hotel Olympian Bay

Dodaj opinię Opinie o hotelu Olympian Bay

Strona: 1

Autor Treść
Ann86
Gość
Czy był ktoś może w hotelu Olympian Bay w Leptokarii? Jak oceniacie to miejsce? Jedziemy teraz w lipcu na podróż poślubną i chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć. pozdrawiam!
IP: 83.23.175.9
Nitha
Gość
Cześć! My lecimy w połowie maja do tego hoteliku. Jak wrócimy, to mogę skrobnąć do Was z wrażeniami :) Pozdrawiam!
IP: 83.15.165.106
monika
Gość
Ja właśnie wróciłam z wypoczynku w hotelu Olympian Bay. Osobiście mi się bardzo podobało. Położenie przy plaży, do centrum Leptokarii spacerkiem 20 min. Hotel ok i obsługa przemiła. Polecam.
IP: 77.223.200.243
Nitha
Gość
Wróciliśmy w poniedziałek i z ręką ma sercu mogę polecić ten hotel. Położenie idealne, do centrum bliziutko, plaża dobra, tylko prywatna i trzeba płacić 7 euro za dwa leżaki z parasolem. Jedzenie bardzo dobre, choć troszkę monotonne. Sam hotel jak na standard grecki bardzo dobry. Polecam serdecznie:)
IP: 83.15.165.106
xhx
Gość
byliśmy dwa tyg w czerwcu.początek sezonu w Leptokarii- kilka sklepików i knajp.nic się nie działo.hotel ok,pokoje w porządku, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki,jedzenie podobne, ale codziennie coś się zmienia na kolację,basen ok,trochę zaniedbany ogród, okolica nieciekawa, przynajmniej dla nas.rezydentka konkretna i widać ją, coś tam załatwia. animatorki się wogóle nie starały (przynajmniej na początku).kawałek do centrum trzeba przejść wzdłuż jakiegoś ośrodka, ale nie jest tak, że trzeba aż jeździć taxi.wycieczki dość interesujące, z tym że szukaliśmy w miejscowych biurach podróży
IP: 83.21.144.212
jasminum
Gość
Byłam w Leptokarii w hotelu Olimpian Bay przez tydzień, wróciłam 20 lipca 2009 r. i nie żałuje. Jestem bardzo zadowolona. Jest co prawda spokojnie ale mnie to odpowiadało. Fantastyczne widoki I NIEZAPOMNIANE KRAJOBRAZY, basaeny, blisko morze a wieczorami zawsze coś się działo.- występy i dużo dobrej zabawy. W ciągu dnia też były zajęcia animacyjne, kto chciał to korzystał.
IP: 83.68.67.65

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Leptokaria hotel Olympian Bay

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij