» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » już nigdy na Sylwestra nie zostanę w Polsce...za granicą pięknie

już nigdy na Sylwestra nie zostanę w Polsce...za granicą pięknie

Strona: 1

Autor Treść
karolina
Gość
Sylwestra 2006/2007 spędziłam dzięki travelway w Wiedniu i postanowiliśmy z moimi sylwestrowymi towarzyszami że juz nigdy nie zostaniemy na sylwestra w Polsce bo nie można go porównywać ani przez chwile do sylwestra spędzanego za granica. Teraz byliśmy w Wiedniu następnym razem Budapeszt niedrogo a pięknie niesamowite wrażenie, ludzie, muzyka CUD MIÓD I ORZESZKI ;-) pozdrawiam i POLECAM!!! :) :D
IP: 83.15.151.162
Damian
Gość
W Polsce wcale nie jest tak źle w Zakopanym np na Gubałówce ludzie mieli dużo wrażeń, jeszcze długo po sylwetrze w TV mówili :)
IP: 83.22.207.109
Meggi
Gość
A ja właśnie byłam na Sylwestra w Budapeszcie! Zwiedzanie tego ślicznego miasta połączene z zabawą - było świetnie :) następnym razem Wiedeń! :D
IP: 195.254.156.94
destorui
Gość
czesc wszystkim
IP: 83.9.8.183
aniołek_taaaki
Gość
Ponieważ sezon Sylwestra już niedługo, to podbijam temat i podzielę się swoimi planami
Otóż jadę do Egiptu z moimi znajomymi (razem będzie nas 6), oczywiście nie na własną rękę a z biurem podróży (Alfa Star) a czy Wy macie jakieś pomysły albo play na tę szalona noc? :)
IP: 83.24.131.206
RenatkA
Gość
Planow jeszcze brak, ale moze cos niedlugo sie wyklaruje.

Aniolek, gratuluje wyboru biura, bylam z mezem i moimi blizniakami (4letnie) w Sousse Palace w Tunezji, hotel boski :), dzieciaki pluskaly sie ciagle w basenie.
Wracajac do biura - agent Alfy był bardzo pomocny, obsługa na miejscu tez bez zarzutu. Wrocilismy naprawde zadowoleni.

hmmm :) zaraz bedzie ze robie reklame :) ale naprawde warto bylo z nimi pojechac
IP: 83.24.136.98
Kalinka
Gość
Haj, ja w tym roku na sylwestra wybieram sie d Egiptu. Zabieram całą rodzinke więc wszystko załatwialiśmy przez biuro. Przegładałam sporo ofert ale wybrałam Alfa Star, znajomi byli z nimi w zeszłym roku i mówili ze bylo super a poza tym dają 10% rabatu :).
IP: 83.24.136.92
nieZapominjaka
Gość
witam

ja zostaje z moim kochaniem w domu :) bedziemy tylko we dwojke- szampan, kolacja i kto wie co jeszcze :D

a moj brat jedzie ze swoja swieza zonka do egptu takze - i chyba o lie dobrze pamietam tez z alfa star
IP: 83.24.166.221

Strona: 1

Forum turystyczne » już nigdy na Sylwestra nie zostanę w Polsce...za granicą pięknie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij