» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Sun rise Palacio

Sun rise Palacio

Dodaj opinię Opinie o hotelu Sunny Days El Palacio

Strona: 1

Autor Treść
Asia
Gość
byłam w hotelu juz 6 razy w roznym czasie, super obsługa i super jedzonko.
od czerwca do sierpniia straszny upał.Inne miesiące ok.
IP: 80.53.255.10
beti
Gość
Asia jeśli byłas w El Palacio to proszę skontaktuj się ze mną na gg 596977.Ja jadę z rodziną na początku lipca.Chciałabym się dowiedziec czegoś więcej o tym hotelu.Czekam na gg.Pozdrawiam :)
IP: 83.7.152.73
miki_22
Gość
Ja również byłam w hotelu Sun Rise Palacio i ogromnie mi się podobało, także gorąco polecam. Egipt to dla mnie raj na ziemi, odwiedzam go regularnie dwa razy do roku i nie wyobrażam sobie teraz żeby się to miało zmienić. Tylko tam potrafię oderwać się od wszystkiego i po prostu wypoczywać. W tym roku również się wybieram, tylko narazie jeszcze poszukuje hoteliku tym razem może gdzieś w Tabie, bo tam jeszcze nie byłam.
IP: 83.22.217.134
eve
Gość
bedac w el palacio zakochalam sie w piosence, ktora leciala podczas water gymnastic... "ulala i love the way tou look at me.... ulala" czy jakos tak. koniecznie chce ja miec ale tu pojawil sie problem... nigdzie jej nie ma... moze ktos z Was ja ma,albo wie chociaz jak sie nazywa... bede bardzo wdzieczna za pomoc!
pozdrawiam eve.
IP: 83.5.239.165

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Sun rise Palacio

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij