» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » masakra z okservice

masakra z okservice

Strona: 1

Autor Treść
leszek
Gość
witajcie kochani jesli wybieracie sie z okservice to zapakujcie do plaka mnustwo cierpliwosci bo wyprawa z nimi to czysty surwiwal.jechalem z nimy do rawdy kierowcy tak prowadza jak by dopiero orsesiedli sie z furmanek do wozeia wegla. komunikacjs i prezesiadki to czyste pole wlki o przetrwanie poprostu buraki a nie przewoznik. nigdy wiecej NIGDY NIE OK SERVICE
IP: 79.162.245.184
leszek
Gość
to wszystko wyglada tylko tak ladnie na ich folderach
IP: 79.162.245.184
gość
Gość
A ty jesteś z konkurencji bo zakładasz dwa różne posty pod którymi podpisujesz się dwoma różnymi nazwami, tyle że z forum korzystają inteligentni ludzie i orientują się po adresie IP i zaznaczam ja z biurem ok services nie mam nic wspólnego. Także kontroluj się "Kolego" albo "Koleżanko"
IP: 91.193.185.4
turystka
Gość
To samo zauważylam. My byliśmy z ok services w Paralii i były to najlepsze nasze wakacje!!!!!!!!!!!!! i w pszyszlym roku tez jedziemy z tym bp do Paralii i to grupa ok 20 osób
IP: 212.87.244.2
edytaknop
Gość
Witajcie!A ja byłam w Grecji na Sylwestrze w zeszłym roku z mężęm i rodzicami.Bardzo sobie chwalimy biuro,warunki bardzo dobre i kierowcy Swietni.Napewno jeszcze pojedziemy z tym biurem,bo naprawdę jesteśmy zadowoleni.Dużo zwiedzania,wyżywienie super,opieka pilota też super.Pozdrawiam wszystkich.
IP: 83.3.17.11

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » masakra z okservice

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij