» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Mercure w Gdańsku

Mercure w Gdańsku

Strona: 1

Autor Treść
MariaDe
Gość
Chcę zaprosić moją rodzinę na taki mały zlocik, w zasadzie taki maly na ok. 30 osób ;) Chcemy się wszyscy spotkać, pobawić, wypić coś, zrobić bankiecik. Ogólnie wszystkim pasuje Gdańsk a czytałam ostatnio, że hotel Mercure przeszedł "lifting" i zastanawiałam się, czy to byłoby dobre miejsce. Może ktoś miał możliwość przetestowania tego hotelu pod względem noclegowym i bankietowym?
IP: 83.6.89.208
Użytkownik
Posty: 1
Myślę, że w Twoim przypadku Mercure to trafny wybór. Przede wszystkim to eleganckie miejsce, bardzo miła, profesjonalna obsługa. Zarówno z samej imprezy jak i z noclegu rodzina powinna być zadowolona:)
IP: 83.24.20.130
asia
Gość
no, na 30 osób to niezły bankiecik będzie ;) Mercure faktycznie po liftingu, nawet odwiedziłam go niedawno.lifting zdecydowanie na plus - wystrój świetny, obsługa bez zarzutu, myślę że z jedzenia też będziecie zadowoleni :)
IP: 83.6.199.224
Użytkownik
Posty: 6
:x Też uważam, że jest to dość dobry wybór.Hotelik do pozazdroszczenia, a imprezka szykuje się dość spora. Udanej zabawy:)
IP: 78.133.242.162

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Mercure w Gdańsku

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij