» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda hotel Iłka lub Miami

Rawda hotel Iłka lub Miami

Opinie o hotelu Iłka Opinie o hotelu Miami

Strona: 1

Autor Treść
SZKIEŁKO
Gość
Witam czy był ktoś w hotelu Iłka lub Miami jak daleko jest do plazy co warto zwiedzic i kupić oraz czy warto jest jechać do Istambułu. :roll:
IP: 87.105.206.218
h.m.
Gość
SZKIEŁKO napisał
Witam czy był ktoś w hotelu Iłka lub Miami jak daleko jest do plazy co warto zwiedzic i kupić oraz czy warto jest jechać do Istambułu. :roll:

Ja też jestem ciekawa jak jest w hotelu Iłka lub MIami
IP: 83.4.18.64
bulzak
Gość
ja byłem w iłce. bardzo ciekawa jest jesli kogoś interesuje to gospodarz hotelu co wieczor gra i spiewa. do plazy jest 500m. byłem w instabule bylo bardzo ciekawie w meczecie itd. a w bułgarii warto samemu zwiedzić nessebar,sloneczna brzeg(sunny beach),sozopol i burgas. najtańsza restauracja "u braci" .gospodarz jest bardzo do rzeczy mozna zawsze z nim pogadać:P gorąco polecam bułgarie. miłego wypoczynku:P
IP: 83.27.32.57
ciara
Gość
bylam w bulgarii w rawdzie
tam jest superanckowo podobal mi sie stan ohio
afroamerykanie tez sa mili i zyczliwi
IP: 83.19.209.26
prikas
Gość
co ty ciara piszesz za duzo piodenek nagrywasz!!! opalaj sie wiecej!!!
IP: 83.19.209.26
Asia
Gość
ja byłam dwa razy w hotelu Iłka,to nie jest hotel tylko prywatne apartamenty a Miami to hotel
IP: 89.228.232.58
Asia
Gość
z Miami jest chyba 400m do zatłoczonej centralnej plaży
Iłka jest przy głownej ulicy,do plaży jest bardzo blisko
IP: 89.228.232.58
Asia
Gość
warto jechać do Istambułu na 1 dzień
na 2 dni sie nie opłaca,po prostu jest nocleg i więcej czasu wolnego
IP: 89.228.232.58
Asia
Gość
warto kupić kosmetyki,miody i dżemy różane
koniak pliska,słoneczny brzeg
wino kagor i kadarka
puszki rybne
bułgarskie przyprawy(czubryca itd.)
IP: 89.228.232.58
Asia
Gość
można tanio zjeść u braci Serbów i w innych tawernach
IP: 89.228.232.58
Asia
Gość
można dzwonić z poczty(jest bardzo tanio!)
IP: 89.228.232.58
Asia
Gość
byłam w Ravdzie już 4 raz
znam ją jak własną kieszeń :P
IP: 89.228.232.58
Ronald Cybulski
Gość
odpowiem po raz kolejny..... Większość negatywnych wpisów... to bzdury wyssane z brudnego palca.... byłem w Ravdzie kilka razy .. zawsze z OK SERVICES przedtem T.TRAVEL.... i zwylke już na miejscu kręcili nosem ci którzy za 800 zł spodziewali się że trafią do San Marino albo Kaprun... Otóż tak jak w opisie... Ravda to spokojna miejscowość wg. mnie porównywalna z polskim Rewalem.. Dziwnowem ... i to jest jej atut. Ceny są takie jak u nas i mniejsze. Dobry obiad do 15 zł.....butelka wina 0k.7 zł!! Ktoś pisze o glonach na plaży... zdarzaja się we wszystkich ciepłych morzach i sa dowodem czystosci a po za tym są sprzątane..plaże są darmowe.Polecam hotele Elwira i IWAN. ODPOWIEM na każde sensowne i grzeczne pytania - steppenwolf@onet.eu
Ronald
Cybulski
IP: 83.30.232.115

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Rawda hotel Iłka lub Miami

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij