» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Niemcy » 3 dni w Niemczech z Indeksem

3 dni w Niemczech z Indeksem

Strona: 1

Autor Treść
pawel
Gość
Nie jestem malkontentem - wycieczka na miejscu na przyzwoitym poziomie, mam na mysli prace przewodnika. Nie polecam biura index osobom z Warszawy, gdyż zanim dotarliśmy na miejsce "zwiedzilismy" w nocy Łóđź, Piotrków, Częstochowę, Katowice, Opole, Wrocław, tak wiec wyjazd planowany na godz 22:15 zaknczyl sie w Poczdamie w godzinach przedpołudniowych dnia nastepnego. Łącznie wyjazd i powrót zajął ponad dobę. Trzeba uwzglednic fakt, ze po tym autokarowym maratonie idzie sie prosto na zwiedzanie i dopiero wieczorem w hotelu mozna sie normalnie umyć.
Proszę nie sugerować się równiez tym, ze w ofercie napisane jest, ze hotele znajduja sie na obrzezach Berlina - ok godz 20 ladowalismy w hotelu, z ktorego ani nigdzie pojsc ani pojechac, chyba, ze taksowka.
Nie wiem jakie sa zwyczaje innych biur, w Indeksie kasują za miejsce w pokoju dwuosobowym tak, jakbys mial dostac samodzielny pokoj, podobnie z wyzywieniem w hotelu (sniadania) podwójna stawka, wiec lepiej sobie na miejscu samemu wykupic to sniadanie.
Osobiscie wole jasne przedstawienie kosztow - tyle a tyle hotel, a tyle dla biura.
Mam nadzieje, ze sa w Polsce lepsze oferty.
IP: 78.8.8.194
Użytkownik
Posty: 19
Na pewno są lepsze oferty i mogłeś zdecydowac się na wyjazd z innym biurem. Ale dzięki za opinie,od teraz każdy forumowicz będzie na pewno ostrożniejszy podczas wybierania przewoźnika.
IP: 77.113.183.83

Strona: 1

Forum turystyczne » Niemcy » 3 dni w Niemczech z Indeksem

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij