» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Portugalia » surfing w Portugali- Portugal camp 2010- student.travel.pl

surfing w Portugali- Portugal camp 2010- student.travel.pl

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 26
Witam,

czy ktoś już był na wyjeździe w Portugalii organizowanym przez student travel?

Może ktoś coś powiedzieć jak wyjazd wygląda od kuchni?
Na stronie jest to pięknie i zachęcająco opisane ale czasami różnie to bywa.
Będę wdzięczna za wszelkie informacje. :D
IP: 195.114.160.136
verde
Gość
Nie, ale tez sie przymierzam:)
IP: 81.168.215.104
Użytkownik
Posty: 26
a przymierzasz się do wersji z wyżywieniem czy na własną rękę na miejscu?
Ja się trochę łamię nad wykupieniem wyżywienia- wiem że jak się samemu robi jedzenie to robisz co chcesz i kiedy chcesz ale w zeszłym roku strasznie się na tym przejechałam w Chorwacji bo wyszło mnie to o wiele drożej niż bym wykupiła sobie posiłki i w zasadzie sama nie wiem na co się zdecydować.
IP: 195.114.160.136
verde
Gość
Bede na pewno wykupywac posilki - podobnie jak Ty sie kiedys na tym przejechalam, tyle ze akurat w Grecji. A na ktory turnus sie wybierasz? Skontaktuje sie z Toba na prv :) Tymczasem moze jeszcze ktos sie wybiera?
IP: 81.168.215.104
verde
Gość
A mozesz mi podac swoj adres mailowy?
IP: 81.168.215.104
Użytkownik
Posty: 26
dokładnie jeszcze nie wiem to zależy jak na uczelni mi rozpiszą sesję poprawkową na wrzesień. to w takim razie czekam na wiadomość :)
IP: 195.114.160.136
Użytkownik
Posty: 4
Acha... :( a jedziesz sama czy z kims? ja jade sama i pojade z Katowic. A Ty?
IP: 81.168.215.104
Użytkownik
Posty: 4
Nie moge Ci na prv wyslac info, bo masz ukryty adres mailowy :(
IP: 81.168.215.104
Użytkownik
Posty: 26
teraz powinien być widoczny
IP: 195.114.160.136

Strona: 1

Forum turystyczne » Portugalia » surfing w Portugali- Portugal camp 2010- student.travel.pl

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij