» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » Hiszpania Obóz Studencki - Steja

Hiszpania Obóz Studencki - Steja

Strona: 1

Autor Treść
paulla293
Gość
Hej. Czy jest ktoś zainteresowany tą ofertą? Jeśli tak to proszę o odp.
Konkretnie interesują mnie info o biurze, ale jeśli macie na oku inne oferty do Hiszpanii z jakichś sprawdzonych biur to również piszcie.

Pozdrawiam serdecznie ;)
IP: 80.249.2.84
paulla293
Gość
i z biura OK. TOURS ;)
napiszcie co o tym sądzicie i czy jest ktoś chętny.
IP: 80.249.2.84
Syla
Gość
Ja jestem chętna na obóz studencki do Hiszpanii, mam fajne sprawdzone oferty:) Jesli oferta nadal jest aktualna to daj znać na gg: 4094713
IP: 79.191.55.126
Jalok
Gość
no ja czytałem ofertę z biura OK tours właśnie :) w tamtym roku byłem od nich też tylko że w bułgarii i musze powiedziec ze to jest na prawde solidne biuro podrozy :) i w tym roku wlasnie mam zamiar jechac do joret de maaar:D
IP: 83.9.154.166
ktos
Gość
organizacja w biurze do chrzanu , autokar mały klima dziala po paru godzinach , powrót do polski z grecji z postojem w polsce 5.5 godzinnym to mało przyjemne wspomnienia z wakacjii .Wyjazd może tak ale z tym biurem nigdy!!! Nie polecam.
IP: 188.47.69.93

Strona: 1

Forum turystyczne » Hiszpania » Hiszpania Obóz Studencki - Steja

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij