» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria - hotel Sunset

Bułgaria - hotel Sunset

Strona: 1

Autor Treść
skorrpionka
Gość
witam wszystkich forumowiczów!!
wybieramy się w tym roku po raz pierwszy do Bułgarii . z biurem Silesia Travel do hotelu Sunset w Słonecznym Brzegu. Jest to wycieczka autokarowa na 10 dni ze śniadaniami w cenie. Bardzo proszę o podzielenie się wrażeniami osoby, które mieszkały w tym hotelu lub korzystały z usług w/w biura. Nie mogę znaleźć na necie żadnych opinii o tym hotelu.
« Ostatnio edytowane przez Neta, 04:02, 18.02.2009. »
IP: 79.187.101.250
kate
Gość
Ja też bardzo proszę
IP: 89.76.102.21
Aga
Gość
Witam. Ja tez poproszę o informacje o tym hotelu.
IP: 78.133.218.98
bobo
Gość
Wróciłam właśnie z tego hotelu i jestem zadowolona.
Hotel nie zaduży,czysty,ładnie urządzony.Pokoje przestronne z balkonem,suszarką,w pokoju lodówka,tv,wygodne duże łóżko małżeńskie,na podłodze wykładziny.Jeden minus to łazienki-prysznic po kąpieli podłoga była zalewana.
Jedzenie dobre,ale monotonne.
Sniadanie zawsze:jajecznica,jajko sadzone,paróweczki,pieczany bekon,jajka gotowane,salami,masło,ogórek,pomidor,płatki z ZIMNYM mlekiem,tosty,ser żółty,dżemy,miód,kawa,herbata,soki,jabłka,pomarańcze
Lekki obiad zawsze:spagetti tylko sos się zmieniał,pizza na grubym cieście +ser i wędlina ze śnidania,zupa ala rosołek-dobra,frytki,napoje,ciasteczka.
Kolacja trochę urozmaicana:frytki zawsze,mięso:z grilla,skrzydełaka,pulpeciki,ryba,golonka z kurczaka,sosy gulaszowe z warzywami,zupa ta sama,arbuz,brzoskwine.
Ogólmie jedzenie smaczne,ciepłe no i można jeść ile się chce i gdzie się chcę w danych godzinach.8.00-10.00,12.30-14.30,18.30-20.30
Napoje od 10.30-22.30 kawa,herbata,soki,fanta,cola,sprait,piwo,tanie wino białe lub czerwone
18.30-22.30 wódka czysta,miętówka,mastyka-anyżowa
Basen:czysty,leżaki bezpłatne-rono wysyarczy zająć ręcznikiem i jest twój,wc przy basenie,brodzik mały,głęboki 0,55.Reszta 1,40-1,50
Obsługa miła,barmani trochę smutni.
Do morza blisko zaledwie 3 minutki na skróty.
Ogólnie jesteśmy zadowoleni,opaleni i przejedzeni.
IP: 83.4.14.42

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria - hotel Sunset

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij