» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » wczasy w bułgarii

wczasy w bułgarii

Strona: 1

Autor Treść
basia
Gość
Proszę napiszcie czy był ktoś w Bułgarii Złote Piaski w miesiącu wrześniu tak nawet po 15 jaka była wtedy pogoda i czy poleca wyjazd w tym terminie
IP: 79.187.239.218
bzyk
Gość
no hej..a wiec byłem 3 lata temu w Bułgari w Słonecznym Brzegu i powiem ci ze pogode miałem taka sobie tzn.na dwa tygodnie-tydzien w miare ładnej pogody i tydzien beznadziejnej,ale wydaje mi sie ze raczej zalezy to od szczescia i losu matki natury niz od klimatu acz kolwiek kobita w jednym z biur podrozy powiedziała nam ze odradza nam Bułgarie we wrzesniu z powodu silnych wiatrów i zmiennej pogody i sie jej to sprawdziło.Zalezy tez jak sie nastawiasz czy na odpoczynek z rodzinka niezaleznie od pogody czy na smazenie sie na plazy..ale wydaje mi sie ze nawet przy złej pogodzie to jest tam co robic ale wiadomo z kasa trzeba sie wtedy liczyc troche wieksza no to tyle moze moja opinia ci sie przyda..powodzenia Tomis..
IP: 79.139.4.134
MARTYNA W
Gość
Moja siostra Hania leci z mężem do Złotych Piasków pierwszego września bieżącego roku. Głównie nastawienie są na zwiedzanie, ale liczą również na kilka słonecznych dni. Całe wczasy rezerwowali w Itace, włącznie z 4* hotelem Luna, w północnej części Złotych Piasków.
IP: 77.115.118.139
basia
Gość
bardzo dziękuję za odpowiedzi sa mi bardzo pomocne bo w przyszłe wakacje chcę zaplanować urlop we wrześniu.
Gdybyś mi mogła napisac po powrocie siostry Hani o jej wrażeniach z pobytu w tym hotelu bardzo bym była wdzięczna
IP: 79.187.239.218

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » wczasy w bułgarii

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij