» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Agua Park w Słonecznym Brzegu

Agua Park w Słonecznym Brzegu

Strona: 1

Autor Treść
bzyk
Gość
Hej..wybieram sie w tym roku do Słonecznego Brzegu a słyszałem ze w Słonecznym i w Neseberze znajduja sie Agua parki i mam do was pytanko jesli ktos tam był to napiszcie cos na ten temat..cokolwiek jak tam wogole jest..czy warto wydac kaske na te wejscie czy lepiej odpuscic..gdzie jest lepiej i jakie sa ogolnie ceny..zgory dzieki pozdrawiam Tomek..
IP: 77.255.132.144
Użytkownik
Posty: 26
no według mnie bardzo bardzo warto. Tyle atrakcji, że świat nie widział. Dla każdego coś miłego. Tu masz stronkę:
http://www.aquapark.bg/en/rides_slides2

enjoy :)
IP: 83.238.168.152
Użytkownik
Posty: 10
hejcia..,. Mam pytanie.Jade do Słonecznego brzegu do aparthotelu Rose.Czy ten aqua park jest daleko od tego hotelu? Jak można się tam dostać?
Proszę o odpowiedź
IP: 83.30.86.114
aro_Gliwice
Gość
Hej.Poprostu super do jednego i drugiego darmowe busy,z dziecmi lepiej w słonecznym,w Neesebar wiecej atrakcji dla dorosłych.
IP: 89.25.132.241
bzyk
Gość
hejka.pytanie do aro_Gliwice byłes tam w tym roku ?bo chciałbym wiedziec jakie sa realne ceny za wejscie i ewentualnie jakie ceny sa w samym agua parku..pozdrawiam i odp..
IP: 79.139.4.134
Bacha
Gość
cena za wejście do aqua parku w słonecznym brzegu to za dorosłą osobę 34 leva na cały dzień , za dzieci mniej ale nie wiem ile, piwo 4 levy , coca-cola e cenie piwa :) , atrakcji dużo , ale kolejki do zjeżdżalni równie duże, ale warto. Pozdrawiam i życze udanej zabawy!!
IP: 77.253.241.34

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Agua Park w Słonecznym Brzegu

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij