» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Biuro OK serwice-bułgaria-słoneczny brzeg

Biuro OK serwice-bułgaria-słoneczny brzeg

Strona: 1

Autor Treść
avriskils
Gość
Dzień dobry .Ja z przyjaciółmi postanowiliśmy wyjechać do Bułgari do Słonecznego Brzegu.Może mi ktoś powie jak tam jest. Czy są jakieś atrakcje itp. 8)
IP: 89.72.61.160
Krzyś
Gość
Podobno super a kiedy jedziesz..? Ja 1 września
IP: 93.176.213.81
Karola
Gość
ja się wybieram! xD razem ze znajomymi, 3 września, Katowice ;P
IP: 77.223.241.129
aaa
Gość
Ja też lecę 3 września :)
IP: 93.176.213.81
aaa
Gość
A ilu znajomych zabierasz..? Pewnie i tak będzie superowo więc do zobaczenia :)
IP: 93.176.213.81
ani
Gość
a ja 22 sierpnia :)
IP: 77.65.128.250
oers
Gość
ani a skad jedziesz? :P
IP: 89.107.155.42
Greg
Gość
Cześć. Nie jedź z OK Services. Ja właśnie wróciłem z narzeczoną z bułgarii. Było dwoje rezydentów Ronald i Justyna którzy mieli pod sobą z 15 hoteli :o może to było problemem. Nie doinformowani pomoc znikoma ale na szczęście nie potrzebowaliśmy ich zbyt często.

Najgorszy był powrót! Podjechał po nas autokar z godzinnym opóźnieniem i okazało się, że zostały dwa miejsca... jedno na początku drugie na samym końcu :/ (wspominałem już że byłem z narzeczoną?) od Justyny dostaliśmy informację "miejsca tak jak przyjechaliśmy". JAAASNE! Totalna roszada a w dodatku znalazły się 2 nadmiarowe osoby (nie wiem skąd - znajomości?). Gdy ze złością zapytałem dlaczego mamy siedzieć osobno i nie na tych samych siedzeniach dostałem odpowiedź.... UWAGA: "Rezerwowaliście pobyt w słonecznym brzegu nie w autokarze :o. Czytałem wypowiedzi, że rodziny były dzielone na autokary 2 osoby w jednym i dwie w drugim, stwierdziłem wtedy taaaa jasne... Teraz myślę, że te opinie są prawdziwe! Kierowcy potwierdzili takie sytuacje. A poza tym komu chciało by się pisać złe rzeczy skoro miało by być fajnie i bez problemów?

Reasumując:
Nigdy więcej nie skorzystamy z usług OK Services!!! byłem już pare razy z innych biur i nie miałem takich problemów.
IP: 84.205.190.145

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Biuro OK serwice-bułgaria-słoneczny brzeg

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij