» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » Hotel Mas* --> wrażenia z pobytu...

Hotel Mas* --> wrażenia z pobytu...

Strona: 1

Autor Treść
bedus15
Gość
Jakie są wasze wrażenia po pobyciue w Hotelu Mas* w Lloret de Mar? Jakie są tam warunki?
IP: 213.76.182.146
kama
Gość
proponuje ci wejść na temat lloret de mar costa brawa to tam wszystko jest opisane na temat hotelu mas, ja tam jade od05.08.2008 do 16.08,2008. hotel podobno taki sobie 500 m od morza sa jedne pokoje z balkonami a niektóre nie
IP: 195.74.50.129
kaskadz2004@op.pl
Gość
dokladnie jak Kama napisala :D
IP: 213.77.60.8
bedus15
Gość
to ,to juz wiem;d ... bo z wami pisalem na tamtym forum;)
IP: 213.76.182.146
Marta
Gość
Hmm co by tu powiedziec... hotel jest w samym centrum "szlaku" handlowego, kilka minut drogi od plaży, sprzątaczka codziennie przychodzi, pokoje nie powalają na kolana, ale nie ma też tragedii, po prostu miejsce do spania i nic więcej, za to bardzo dobre jedzenie, jesli macie wykupione w hotelu Florida no i dostęp do basenu :)
IP: 88.156.200.229
bedus15
Gość
a ja 16 sierpnia wrocilem z Lloret, z hotelu mas... jestesm bardzo zadowolony z pobytu. hotel ma super ulokowanie- w samym centrum. wszedzie blisko- na plaze, do sklepu. po prostu bajka. ;d . rowniez super atmosfera i jesli jestescie na obozie- wychowawcy... owszem czasem zdarzaj sie prawdziwe szuje. jednak to wyjatki.... z reguly wszystko wolno.... a jedzienie pyszne we florydzie. tylko najgorsze to ze codziennie frytki na obiad i kolacje. ale to da sie przezyc bo mozna zjesc cos innego ze wzgledu na szwedzki stol. hotel ma 4 pietra, winda.... jest chyba 50 pokoi... codziennie sprzatczka m,yje lazienke, i daje nowy reczniczek taki malutki. od wyjscia na sklepy pokoje psiadaja balkony.
IP: 213.76.182.146
asiaaaa
Gość
ja jadę do tego hotelu:DD napiszcie jeszcze coś jak tam jest:)
IP: 80.51.159.27
ala
Gość
w tym hotelu jest super. moze nie ejst to jakiś 4* hotel ale jest super. posilki sa w innym hotelu ale tam jedzenie doskonale. bardzo blisko jest do plazy. hotel mieści sie na glownej ulicy. polecam
IP: 85.89.170.73
anka
Gość
W hotelu,nie ma tv ani suszarki ale jest lozko i lazienka codziennie sprzatana,a to jak na oboz wystarczajace,jedzenie ok miejsce fantastyczne! pooolecam ;)
IP: 194.150.251.133
oladelma
Gość
jedzie ktos 5 lipca pisac jak cos na gg 6423802
IP: 85.89.173.103
Ola
Gość
ja jadę 5 lipca ;D
IP: 87.105.184.86
agaaa
Gość
ja miałam być zakwaterowana w Mas* ale z powodu braku miejsc przydzielili nam Florida Park***. Florida Park jest świetna. Jedzenie palce lizać, bierzesz ile chcesz, co chcesz i jak chcesz, do tego desery, lody, budynie itp. Obsługa hotelowa baaardzo miła, sprzątaczka sprząta codziennie, ładne łazienki, pokoje też. W każdym pokoju balkon, pokoje chyba 3-4 osobowe. Plaża bardzo niedaleko, ogólnie wszędzie dookoła sklepy, a tuż obok klub. JA niedawno wróciłam, i jestem bardzo zadowolona, wracam tam za rok, mam nadzieję że znów będzie za dużo osób w Mas :D
IP: 188.121.9.156

Strona: 1

Forum turystyczne » Hiszpania » Hotel Mas* --> wrażenia z pobytu...

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij