» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Portugalia » jaki region w portugalii

jaki region w portugalii

Strona: 1

Autor Treść
n/10
Gość
witam
w jaki naklepiej region jechac do Portugalii w sierpniu?
IP: 89.76.100.90
lora
Gość
Myślę, że nie m a sensu zakładać nowego tematu dlatego dopisze się tu. Ja szukam jakiejś fajnej wycieczki objazdowej po Portugalii. Nie mam siły jechać na własna rękę. Wolałabym z jakimś biurem, żebym miała wszystko załatwione, nie musiała się męczyć i sama wymyślać co najlepiej zobaczyć, gdzie nocować i gdzie zjeść. W tym roku nie mam na to siły... Po prostu nie chcę się zamęczać organizacja, ale chcę intensywnie pozwiedzać. Z tego co wiem to na pewno alfa star ma taką wycieczkę objazdową. Czy ktoś na niej był, słyszałam i czytałam sporo o tej wycieczce i ludzie przeważnie są zadowoleni, ale przydało by mi się jaszcze parę opinii. Mam nadzieje, że będą pozytywne, bo to wyprawa, która chyba najbardziej mi się podoba ;)
Pozdrawiam.
IP: 195.150.165.2
ość
Gość
Alfa Star ma fajną. Zobacz sobie ich ofertę, chyba znajduje się w tej wycieczce wszystko co najważniejsze.
IP: 195.150.165.2

Strona: 1

Forum turystyczne » Portugalia » jaki region w portugalii

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij