» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Łeba

Łeba

Strona: 1

Autor Treść
Zosia
Gość
Jedzie ktoś do Łeby na kolonie/obóz (steja travel) 3 turnus :)
IP: 83.22.112.252
Andrzehyh
Gość
na wakacje w Polsce????? Ty chyba masz coś z głową. Ja za te pieniądze polece do Tunezji i przynajmniej mam gwarancje że nie będzie padało.
IP: 89.74.161.89
Użytkownik
Posty: 26
Za jakie pieniądze? Wakacje w Tunezji to koszt 3 tyś zł,wiec nie wiem czy jest do czego porównywać U ans w kraju spędzisz je znacznie taniej.
IP: 79.185.214.126
Użytkownik
Posty: 128
z tym się nie zgodę bo od lat wakacje spedzam z rodziną w grecji i niestety wychodzi taniej , nawet głupia rybka z frytkami jest tańsza tam niż u nas ale każdy ma prawo do wypowiedzi. a co do tunezji to nie wiem , ale są też napewno tańsze wczasy niż 3tys.od os. w tamtym roku w sierpniu byłam na lsta w turcji bodrum na all. za 4osoby 7dni zapłaciłam niecałe 4tys.zł a nad polskim morzem raczej wydałabym więcej.i nie mam gwarancji pogody, więc mozna znalezc cos taniego jak się chce :) chyba ze ktos woli bałtyk to jego sprawa,
IP: 84.10.188.6
bilbao
Gość
gapy!! popatrzcie na datę pytania! :)
IP: 80.239.242.30

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Łeba

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij