» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria / Rawda hotel Cristal

Bułgaria / Rawda hotel Cristal

Strona: 1

Autor Treść
svedkavodka
Gość
Czy ktoś może jedzie od 18 lipca do Bułgarii / Rawda i hotel Cristal ???? Słyszałam same negatywne opinie na temat miejscowości, hotelu i biura Oskar - ale mam nadzieje że będzie normalnie - może ktoś się przyłączy i będzie przynajmniej można nieźle p o imprezować tam. Jedziemy z Wrocławia – autokarem w 3 os – same dziewczyny :)))) . ;)
IP: 83.27.169.186
daniel
Gość
ja niesxtety nie jade w lipcu a 30 czerwca.... tez slyszalem same negatywne opinie i szczerze mowiac obawiam sie troszke tego wyjazdu.... ale do odwaznych swiat nalezy :)
IP: 83.10.95.235
ślązak
Gość
przyjechałem teraz z tego hotelu i jest to duże nieporozumienie z tym biurem naciągają wczasowiczów ciekawe że po przyjezdzie na miejsce nie mają pokoi w tym hotelu tylko kierują do innych hoteli. niech każdy się zastanowi dlaczego nikt nie ma nr.pokoju i na którym piętrze mieszka rezerwacji po to by ich oszukać. mogę pisać więcej minusów ale wtedy jak ktoś bedzie zainteresowany. pojechałem pierwszy i ostatni raz z tego biura!!!!!!!!!!
IP: 85.14.94.154
sław
Gość
Ad. Ślązak
Odezwij się na kwiatkoslaw@interia.pl
Dzięki
IP: 83.5.212.202
Użytkownik
Posty: 1
Przyłączam się do negatywnych opinii na temat biura Oskar. Naciągają ludzi, wciskają inne pokoje ( albo przenoszą do innych hoteli ). Uważajcie na rezydentów, robią straszne przekręty. Oferują 10-15 % zniżki na wycieczki fakultatywne, o ile skorzytacie z innych pokoi niż były w umowie.
Hotel Cristal OK, natomiast Oskarowi zdecydowane NIE. W dniu wyjazdu trzeba opuścić pokoje do godz. 9-tej, a wyjazd z Rawdy jest ok. 24-tej. Aha, żeby nie było za wygodnie, autokar nie podjeżdża pod hotel, trzeba dojśc ładny kawałek. Rezydentka - bezczelna gówniara, która łączy ludzi do czteroosobowych apartamentów ( w rzeczywistości jest to pokój studio z dostawką ), "żeby się lepiej poznali". Taki przeent robi gratis. O swoje pokoje kłóciliśmy się dobrych parę godzin.
IP: 213.77.117.6
Bartek
Gość
JA również nie plecam tego hotelu byłem w nim w sierpniu tego roku i totalne dno. Na zdjęciach wygląda to Super ale w rzeczywistości minusem na pewno jest bezczelna rezydentka która myśli tylko o sobie . Śniadania bardzo dobre to jeden plus. Ale chyba tylko jeden próćż tego że woda jest cieplutka w morzu. Ale odradzam TEN HOTEL.
IP: 83.29.135.200
Wanda
Gość
lędem Polecam każdemu Rawdę ! A ja mam zamiar jeszcze tu wrócić ... Bardzo chciałabym !!!!!!!!!!!!!! Natalia jesteś suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uper i nie zmieniaj się ludzie Ciebie kochają i My z Oliwką też Buziaczki :***************************** **********************
autor: ~Wanda

opinia - 2011-07-07 20:46:30
A wracając do Rawdy ... Polecam całym serduchem swoim !!!!!!!!!!!!!! Każdemu i zawsze byłam (byłyśmy z Oliwką) ... i naprawdę chcę tutaj wrócić kiedyś ... Aha i na koniec nie czytajcie tych bzdurnych opinii ! Normalnie masakra jaki Nasz Naród jest przykry w czasie powrotu do Polski ... Co ja słyszałam na Słowacji podczas zmiany autokarów to masakra jakie prostactwo i chamstwo szkoda pisać o Nich ...!!!!!!Załuję tylko jednego że nie mam tak silnych nerwów jak kierowcy ... Chłopaki tak naprawdę dowodzą całym tym dzikim stadem ... Tak trzymajcie chłopaki !!!!!!!!!!!!! Pozdrówka dla wszystkich i jeszcze raz powiem te złe wpisy to konkurencja ... Tak myślę Natalia jesteś the beścior Buziołek :*
autor: ~Wanda

opinia - 2011-07-07 21:00:35
Wspomnę jeszcze o Tomczo - To hotelik ale jaki superowy czysto z zachowaniem intymności i nie pukania w sprawie sprzątania podczas pobytu w pokoju !!!!!!! Nie tak jak w innych większych i gwiazdkowych hotelach ... No i co że nie ma konsumpcji wykupionej w Tomczo ...? Ale za to jem gdzie i kiedy o każdej porze - nie na czas ... I najważniejsze jem co chcę A nie jakieś resztki ochłapowe i w ilościach ... (żal !) Dużo dużo za mało ... Dla mojej córki byłoby za mało a co dopiero dla mnie ... Dałam trzy wpisy takie ze szczerego serca polecam
autor: ~Wanda
IP: 78.8.243.169
Wanda
Cytuj
#3 19:53, 14.07.2011
Gość
sorki że skopiowałam ... wpisy moje ale dużo pisaniny a biorąc pod uwagę moje gadulstwo ... Masakra tyle pisania Pozdrówka dla wszystkich Was i na koniec dodam żeby się przekonać musicie jechać polecam
IP: 78.8.243.169

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Bułgaria / Rawda hotel Cristal

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij