» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » RAWDA 2011

RAWDA 2011

Strona: 1

Autor Treść
ANET
Gość
Witam. Nie dawniej, jak wczoraj wróciłam z Rawdy. Plaże czyste, morze ciepłe, fajne p-ty gastronomiczne-można zjeść dobrze za przyzwoita cenę, sama miejscowość-spokojna, aż za -przydałoby się więcej kulturalno-rozrywkowych atrakcji, ale zawsze można podjechać do Słonecznego Brzegu Jeśli chodzi o samo biuro OSKAR, to już w czasie przesiadki w Katowicach czekaliśmy pod gołym niebem ponad godzinę na deszczu w środku nocy na autobus, który miał dowieźć nas do p-tu docelowego, podróż trwał 10 godzin dłużej aniżeli przewidzieli to organizatorzy i nie był to żaden wytłumaczlany przypadek losowy (np awaria autokaru) ale zwyczajnie nie poinformowano nas, że kierowca (niesympatyczny, zarozumiały pan) ma odbyć kurs do Bułgarii przez Rumunię, po ktorej 'kluczyliśmy' ładnych kilka godzin, bo w jednym z rumuńskich kurortów zostawialiśmy grupkę wczasowiczów. Niby O.K. ale dlaczego o niczym wcześniej nie wiedzieliśmy??!! My- jadący do Rawdy byliśmy już automatycznie stratni jeden, słoneczny dzień, który zamiast spędzić na plaży, to meczyliśmy się w dusznym autokarze (z nieciekawymi zapaszkami ulatniającymi się z autokarowej toalety, do której dostać się był wielki problem-kierowcy zwyczajnie nie chcieli udostępniać klucza, zmuszając turystów do wstrzymywania!) Zaproponowaliśmy Oskarowi, żeby zrekompensował nam ten stracony dzień, ale biuro kompletnie nie poczuwało się do tego, wręcz zwodzilo nas że zastanawia się nad tym, ale przez niemaże 2 tygodnie nikt z Oskara nie podjął decyzji o jakiejkolwiek rekompensacie... Jeśli zaś chodzi o rezydentkę, to kompletnie nie miała żadnej mocy sprawczej, odniosłam wrażenie (i to nie tylko moje skromne zdanie) że słabo stara się cokolwiek załatwić między biurem, a uczestnikami wyprawy, jednak NAJWIĘKSZA wtopa (nie wywiązanie się ze swojego podstawowego obowiązku!!) Pani rezydentki, to fakt że nie poinformowała o godzinie i miejscu zbiórki przed samym powrotem z Bułgarii do Polski. Dowiadywaliśmy się tzw. pocztą pantoflową, pomimo że na tablicy informacyjnej zostawiła wiadomość, że info dot. godziny i miejsca wyjazdu będzie podana na tejże tablicy. Widac jedyne co nie zawiodło to WSPANIAŁA ŚŁONECZNA (wręcz tropikalna) POGODA!!! Życzę wszystkim udanych wakacji, pełnych wrażeń ale wyłacznie tych pozytywnych SERDECZNOŚCI!!!!!
IP: 87.206.170.98
Wanda
Gość
Byłyśmy z córką w Rawdzie było zajefajnie !Oskar ma szczęście ponieważ ma fajową Natalię rezydentkę ! Dziewczyna ... ze świecą szukać normalnie dla każdego (taka swojaczka!) Pod każdym względem Polecam każdemu Rawdę ! A ja mam zamiar jeszcze tu wrócić ... Bardzo chciałabym !!!!!!!!!!!!!! Natalia jesteś suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uper i nie zmieniaj się ludzie Ciebie kochają i My z Oliwką też Buziaczki :***************************** **********************
autor: ~Wanda

opinia :) - 2011-07-07 20:46:30
A wracając do Rawdy ... Polecam całym serduchem swoim !!!!!!!!!!!!!! Każdemu i zawsze byłam (byłyśmy z Oliwką) ... i naprawdę chcę tutaj wrócić kiedyś ... Aha i na koniec nie czytajcie tych bzdurnych opinii ! Normalnie masakra jaki Nasz Naród jest przykry w czasie powrotu do Polski ... Co ja słyszałam na Słowacji podczas zmiany autokarów to masakra jakie prostactwo i chamstwo szkoda pisać o Nich ...!!!!!!Załuję tylko jednego że nie mam tak silnych nerwów jak kierowcy ... Chłopaki tak naprawdę dowodzą całym tym dzikim stadem ... Tak trzymajcie chłopaki !!!!!!!!!!!!! Pozdrówka dla wszystkich i jeszcze raz powiem te złe wpisy to konkurencja ... Tak myślę Natalia jesteś the beścior Buziołek :*
autor: ~Wanda

opinia :) - 2011-07-07 21:00:35
Wspomnę jeszcze o Tomczo - To hotelik ale jaki superowy czysto z zachowaniem intymności i nie pukania w sprawie sprzątania podczas pobytu w pokoju !!!!!!! Nie tak jak w innych większych i gwiazdkowych hotelach ... No i co że nie ma konsumpcji wykupionej w Tomczo ...? Ale za to jem gdzie i kiedy o każdej porze - nie na czas ... I najważniejsze jem co chcę A nie jakieś resztki ochłapowe i w ilościach ... (żal !) Dużo dużo za mało ... Dla mojej córki byłoby za mało a co dopiero dla mnie ... Dałam trzy wpisy takie ze szczerego serca polecam
autor: ~Wanda
IP: 78.8.243.169
Wanda
Gość
sorki że skopiowałam ... wpisy moje ale dużo pisaniny a biorąc pod uwagę moje gadulstwo ... Masakra tyle pisania :) Pozdrówka dla wszystkich Was i na koniec dodam żeby się przekonać musicie jechać polecam :)
IP: 78.8.243.169
Wiechu
Gość
Już niedługo
jeszcze tylko 3 tygodnie i Rawdo witaj.
Przytulny hotelik Tropicana.
Raczej pochlebne opinie.
Mamy nadzieję jeszcze na wyjazd do Istambułu
Wylot z Poznania
pozdr
Wiechu
IP: 77.65.45.105

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » RAWDA 2011

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij