» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Aston Hostel w Krakowie

Aston Hostel w Krakowie

Strona: 1

Autor Treść
lajf_entusiast
Gość
Witam! DLa wszystkich wybierających się do Krakowa turystów lub entuzjastów dobrej zabawy mogę polecić Aston Hostel jako miejsce noclegowe! blisko rynku - ulica Długa - 5 min spacerkiem do Rynku Głównego, przystępne ceny oraz dobry standard :)
Byl tam ktoś jeszcze?
Ja spędziłam tam miło czas:) Więc polecam:)
IP: 77.254.155.91
moo
Gość
o, no wlasnie bylam tam jakies dwa tygodnie temu, faktycznie bardzo fajne miejsce..dobre warunki i co najwazniejsze, nie musialam bladzic po Krakowie, zeby zobaczyc najciekawsze miejsca, bo wszystko jest blisko tego hostelu :)
IP: 87.96.103.40
Użytkownik
Posty: 3
ja też mogę uczciwie polecić to miejsce :) lokalizacja w samym centrum, więc nie mam zielonego pojęcia jak autobus krakowski wygląda od środka, wszędzie można chodzić na nogach. bardzo miłe i czyste miejsce, jeszcze tam zagoszczę :)
IP: 84.10.232.30
Użytkownik
Posty: 3
A ja pochwalę konkurencję ;p Mam na myśli yourplace.pl. Można na ich stronie zarezerwować apartament w Krakowie. Ceny mają bardzo przystępne, a warunki komfortowe. Dużo lepiej się u nich mieszka niż w hotelu, bo i swoboda większa i dyskrecja zapewniona ;) Oczywiście mieszkania są w samym centrum miasta:)
IP: 83.10.55.139
Użytkownik
Posty: 1
fajny jest Kadetus hostel. ja też nie zaznałam autobusu od srodka :D. rzut beretem od Wawelu i rynku. czysciutko i cicho.
IP: 83.4.192.240
ja86
Gość
Śmialo mogę polecic ten hostel!Czysciutko, wszędzie bliziutko, cena niewygórowana. Dostęp do internetu za free, bez ograniczen czasowych, ręczniki w wyposazeniu pokoi takze nie trzeba zabierac swoich ;) Minusy wedlug mnie <porównanie z innymi hostelami> to brak prawdziwej kuchni, brak też czajnika bezprzewodowego woda ciepla jest ale nie wrzatek i np. niektóego jedzenia się tym nie zaleje, bo niezrobi się:/ no i troszkę krępująca chociaz pomocna i bardzo mila obsługa recepcji, przez którą trzeba przejśc zeby udac sie np. do toalety. Ale ogolem na + i polceam!
IP: 77.91.42.61
juta
Gość
A moje oczekiwania sie troszeczkę rozmineły,byłam razem z moim chłopakiem zaoferowali nam łożko"małżenskie"i niby taki nastrojowy klimat miał być, tymczasem na suficie wisiały dwie nagie żarówki, wentylacja odstraszała,a puszka z prądu ledwo się trzymała, na scianach bazgroły.Wiem ,że Karków tanim miastem nie jest ale myslę,że za `120 zł za pokój w takim stanie (bez łazienki)to troche przesady.Dobrze,że tylko tam spalismy:)I popieram opinie Gościa, baniak z woda(ciepłą i zimną) to nie to samo to czajnik, choć tak napisane jest w ofercie.Ale Kraków jest piękny, dla mnie to taki Polski Paryż:)
IP: 95.171.215.70
Użytkownik
Posty: 2
Bardzo dużo ofert noclegowych w Krakowie jest na nocuj.com.pl. I hostele i hotele - tak więc zapewne każdy znajdzie coś dla siebie ;) Osobiście najczęściej korzystam z rekomendacji znajomych, ale ta strona wydaje mi się jest i ładna pod względem estetycznym, nie męczy reklamami no i ma dużą bazę.
IP: 83.7.215.148
Marianna
Gość
Ja osobiście rekomenduję hotel Orient Geovity. Mają ładne przyjemne pokoje, dobrą kuchnie, basen z jakuzzi, czym mało który hotel w Krakowie może się poszczycić. Zregenerowałam siły, wypoczęłam i wcale nie musiałam wyjeżdzać do Włoch czy Hiszpani. Koleżanka mi go zarekomendowała i cieszę się bardzo, że spędziłam tam swój urlop.
IP: 78.46.36.42
Marek
Gość
Dla tych, którzy lubią niezwykłe klimaty,polecam hostel "Atrakcyjny Kazimierz", nie trudno się domyśleć, że na Kazimierzu. Szału nie ma co do warunków, ale mają bardzo miłą obsługę i zarąbiście potrafią zintegrować hostelowiczów.
IP: 192.166.203.10

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Aston Hostel w Krakowie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij