» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Niemcy » Ankieta-Atrakcyjność turystyczna regionu Północnej Nadrenii...

Ankieta-Atrakcyjność turystyczna regionu Północnej Nadrenii...

Strona: 1

Autor Treść
Teddyone
Gość
Witam jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat „Atrakcyjność turystyczna regionu Północnej Nadrenii i Westfalii w badaniach ankietowych”. Wiąże się z tym moja prośba o wypełnienie ankiety dotyczącej tej tematyki

Link do ankiety:
moje-ankiety.pl/respond-13597.html
Dziękuje za wypełnienie ankiety
IP: 83.27.239.164
Sebastian
Gość
Analizy statystyczne do prac magisterskich ONLINE

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w formułowaniu problemów badawczych.

Całość odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 6 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, głównie z dziedzin pedagogicznych, medycznych, biologicznych, psychologicznych.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
IP: 85.89.190.112

Strona: 1

Forum turystyczne » Niemcy » Ankieta-Atrakcyjność turystyczna regionu Północnej Nadrenii...

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij