» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Portugalia » Kto był w Portugalii?

Kto był w Portugalii?

Strona: 1

Autor Treść
Gabriela
Gość
Witam! Na stronie internetowej jednego z BP znalazłam wycieczkę, ktora wyjątkowo wpadła mi w oko. Chodzi o Albufeirę i hotel Alfamar. Czy ktoś z Was miał okazję wypoczywac w tym miejscu? Oferta jest naprawdę niezła, na październik, ale myślę, że tam o tej porze będzie jeszcze ciepło. Chodzi mi o to aby poznać portugalską kulturę. Czy to miejsce mi na to pozwoli?
IP: 81.219.189.145
Hania
Gość
Witaj,
Byłam w te wakacje w Portugalii. Powiem Ci szczerze, że gdziekolwiek byś nie pojechała to portugalskiej kultury jest tam pełno na każdym kroku. Każda kawiarenka, restauracja, każda stara kamienica, muzea... to wszystko pokazuje jak Portugalia jest fantastycznym krajem. Ja zdecydowałam się na wycieczkę objazdową ponieważ chciałam zwiedzić jak najwięcej miejsc. Ty jadąc w jedno zawsze możesz liczyć na wycieczki fakultatywne. Polecam Ci Fatimę, pamiętam, że kiedy ja tam pojechałam to z wrażenia aż nogi się pode mną uginały. Inna sprawa, że miałam z alfa staru bardzo fajnego przewodnika i on swoimi opowieściami i swoją wiedzą potrafił wspaniale przekazać nam klimat tego miejsca. Poza tym kiedy już będziesz w Portugalii polecam spróbować ich zup oraz ryb ( niesamowicie je przyrządzają). No i oczywiście wino. Wyjątkowo smaczne. Pozdrawiam i życzę fajnych wakacji!
IP: 31.11.216.207

Strona: 1

Forum turystyczne » Portugalia » Kto był w Portugalii?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij