» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Prosze o opinie dotyczącą Apartamenty JASMINE RESIDENCE ***+

Prosze o opinie dotyczącą Apartamenty JASMINE RESIDENCE ***+

Strona: 1

Autor Treść
mariola
Gość
Proszę o opinię dotyczącą Apartamenty JASMINE RESIDENCE ***+. W internecie trochę znalazłam ale z 2009r.Interesują nie bardziej aktualne opinie. Dziękuję
IP: 79.163.162.135
ola
Gość
HOtel jest wmiare
IP: 79.163.166.62
xxxx
Gość
Hotel jasmine to najgorsze co mnie w zyciu spotkalo.Zamiawialem pokuj w nowej czesci a oni wsadzili mnie do starej czesci.W pokoju smierdzi,jedzenie codziennie to samo az chce sie zygac. Lepiej zeby zamkneli ten hotel.Mam nadzieje ze to sie spelni.
IP: 79.163.166.62
monika
Gość
Rok temu bylam z kolezanka w tym hotelu. Blisko do morza,jedzenie smaczne,ladne pokoje.Z pewnoscia polecam.
IP: 79.163.27.85
mariola
Gość
Mam pytanie do Moniki. Czy to prawda że za leżaki na basenie trzeba płacić. Owszem na plaży to wiem bo to już moje kolejne wakacje w Bułgarii, ale pierwszy raz spotykam się z informacją dotyczącą płacenia za leżaki na basenie.
IP: 79.163.36.48
monika
Gość
Odp.Mariola.Lezaki sa za darmo. Przynajmniej jak ja bylam na urlopie.
IP: 79.163.36.48
yaro
Gość
Jak daleko do ścisłego centrum od hotelu jasmin.
IP: 213.17.156.174
yaro
Gość
Witam
Pytanie do pani Moniki
Jak daleko jest do ścisłego centrum od hotelu jasmin i czy nie leży on w jakiejś dziurze
IP: 213.17.156.174

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Prosze o opinie dotyczącą Apartamenty JASMINE RESIDENCE ***+

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij