» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » udane wczasy w nessebar z biurem okservices

udane wczasy w nessebar z biurem okservices

Strona: 1

Autor Treść
Marcin
Gość
od 31 lipca do 12 sierpnia byłem na wczasach w nessebarze z tym biurem w hotelu copocabana beach było bardzo fajnie, jedzenie dobre, obsługa osób kulturalna i pomocna w każdym dniu i na każda prośbę. Wycieczki fakultatywne były bardzo obfite z programem z miłym i wykształconym pilotem. Jechaliśmy autokarem marki scania z firmy Śladowski. Kierowcy kulturalni, z uśmiechem na twarzy przez całą drogę. Mogę w 100% powierdzieć że kolejne wakacje spędzę znów ztym biurem, bo jest tanie i wiarygodne, a ktom nie wierzy niech sam sprawdzi!!!. Osoby które pisza żle, że nie ma jedzenia czy złe autokary to niech się idą leczyć albo kupią wczasy z dojazdem własnym i z własnym wyżywieniem wtedy się okaże jakim autokarem pojadą z innym przewoźnikiem bo sam tego doświadczyłem. A ta kobieta, która napisała że autokar nie miał toalety to jest w błędzie albo jest ślepa bo autokar który jedzie powyżej 5 godzin ma wc w autokarze. TAKIE SĄ PRZEPISY D
IP: 83.4.39.251
martucha
Gość
spedziłam wczasy z biura podróży tramptravel w którym autokar , którym podróżowalismy był z firmy okservices,jesli chodzi o mijesce pobytu nie mam zastrzeżen Bułgaria Słoneczny Brzeg było miluśko hotel nie był zły rozrywki w tym kurorcie też ciekawe. Ale tak jesli chodzi o autokar którym podrózowaliśmy poprostu masakra.autokar był z okservices.już na początku podróży kierowcy zaznaczyli, że toaleta jest nieczynna a przed nami było 30h podróży poprostu walnełam śmiechem.pan kierowca wykorzystywał to, że śpimy i pędził jak opętany autokarem.jeden z podróżnych podszedł do kierowcy z uwagą ha! to była prośba aby zwolnił a kierowca poprostu odpowiedział " my wiemy ile mamy jechac jak panu nie pasuje to zaraz pana wysadzimy".a teraz droga powrotna ha! znowu jeszcze gorsza masakra oczywiscie juz na poczatku ten sam tekst, żeby nie korzystac z toalety bo jest juz pełna!w Serbii złapalismy gumę.2 godzinna zmiana koła.no i na dodatek przed Opolem znowu złapalismy gumę tym razem strzeliła pisze dosłownie "strzeliła" przednia opona z prawej strony kierowca ledwo co utrzymał autokar i zjechał na pobocze.mieliśmy szczęście!!! dziękuje, że wróciłam cała. P.S. Już nigdy wiecej autokarem na wczasy!!!Juz nigdy okservices!!!
IP: 84.38.213.127
KRISU
Gość
Czy ktoś moze coś powiedzieć o haikidiki jak tam jest jaki jest hotel i jakie miasto wielkie dzięki
IP: 195.26.23.209
Marcin
Gość
Byłem na Halkidiki w Neos Marmaras w hotelu Clio. Hotel bardzo przyjemny i czysty. Pokoje schludne z aneksem kuchennym i balkonami a widokiem na całe miasto i morze. Jedzenie w restauracji bardzo dobre. Opieka rezydenta wzorowa: zajmowała się i chodziła do lekarza, miła z uśmiecvhem na twarzy. Miejscowość spokojna i przyjazna. Plaża codziennie sprzątana. Mało ludzi cisza i spokój. Restauracje w mieście w dobrych cenach. Blisko port i wesołe miasteczko. Wycieczki fakultatywne super rejs wokół ATHOS bardzo fajny z tańcami w drodze powrotnej, Saloniki też ładne i bogaty program.Polecam hotel Clio 3* z basenem
IP: 79.191.239.60
Marcin
Gość
termin na którym byłem to od 05-18.08.2009r. a autokar na prawde lux scania biała tam i czarna w drodze powrotnej firmy Pastuszak.
IP: 79.191.239.60
betti
Gość
byłam z tym biurem 4 razy na wczasach(Grecja, 2 razy Chorwacja, Bułgaria),a w tym roku znów jedziemy do Chorwacji :)Biuro w porządku :tanio, miło i przyjemnie:)Jak czytam reklamacje ludzi co im nie pasowało,to przysięgam wszystko mi opada!!!Jeśli ktoś chce mieć wypasione wczasy,to są inne biura za inna kasę i tam może żądania stawiać!Ludzie zanim się czegoś czepicie,to zastanówcie się czego Wy wymagacie za naprawdę niewielki pieniądze!pozdrawiam
IP: 80.50.236.66
basia
Gość
byłam z ok services w Grecji w sierpniu 2009, było super, autobus super, kierowcy bardzo mili i kompetentni, pobyt przeuroczy , wycieczki fakultatywne bomba szczegolnie Skiathos, rezydenci bardzo pomocni, jak skrecilam noge podwozke mialam do lekarza i spowrotem, we wszystkim mi pomogli i udzielili porad, w ogole rezydent poobwozil mnie jeszcze po innych ich hoteachl , poopowiadał o wszystkim , bardzo mily i rzeczowy...Mieszkalismy w hotelu Reinbow bardzo miła obsługa , szef bardzo przyjazny dzieciom..lody wiecznie dla nich gratis:-) i maja tam swietnego kucharza posilki duze i bardzo dobre , codziennie cos innego...zakochalam sie w Grecji , z tym biurem zamierzam znow pojechac...
IP: 83.22.223.228
Rena
Gość
Ja,byłam w zeszłym roku z tym biurem na Alonnissos,w tym jadę do Bułgarii,a planuję z nimi jeszcze Chorwację i Grecję "lądową"....i wiem,że pojadę tanio,pewnie i będę zadowolona.Jak będę chciała mieć luksusy to pojadę z Neccermanem albo Alfa Star.Ja chcę odpocząć ,a nie czepiać się wszystkich o wszystko:)
IP: 89.73.92.13
RENA
Gość
19 czerwca jadę z OK SERVICES do Rawdy,do hotelu Cobacabana....czy z okolic Sosnowca ktoś się tam wybiera.?.....
IP: 89.73.163.82
mar 896
Gość
Fajny hotel ten Copocabana byłem w nim 2 razy do plaży kilka metrów. Hotel czysty, z miłą obsługą, sklep na parterze restauracja, kantor na recepcji, pamiątki, polecam kilka razy już podróżowałem z tym biurem w tym roku jadę na Korfu w sierpniu (7 raz z tym biurem - różne hotele i miejsca) czekam na pytania???
IP: 83.30.143.206
Ricardo
Gość
jedzie ktoś do słonecznego brzegu hotel sirena amfibia w terminie od 21.06.2011 -01.07.2011 :lol:
a co do biura OK to byłem z nimi w zeszłym roku w Grecji w hotelu Rainbow
i byłem zadowolony
IP: 79.188.171.142
RENA
Gość
Mam pytanie do mar 896......podpowiedz,która z oferowanych wycieczek jest godna uwagi.....będę Ci wdzięczna....:)
IP: 89.73.163.82
ZBYSZEK
Gość
mar896 mam pytanko czy w hotelu Copacabana można mieć czajnik ,czy jest jakiś punt gdzie można zalać kawę zrobić jakąś kolacyjkę pozdrawiam
IP: 83.27.157.242
mar 896
Gość
W restauracji gdzie spożywa się sniadania to jest czajnik, ale można zabrać ze sobą a wycieczki to oczywiście sozopol stare piękne miasto oraz rejs wśród zieleni po rzece Ropotamo można zobaczyć różne gatunki zwierząt, Warna wraz z delfinarium oraz Istanbul długa droga od 23 do 7 rano ale warto zobaczyć, dobry przewodnik.
IP: 79.191.244.221
mar 896
Gość
w hotelu jest restauracja gdzie w dobrej cenie można zjeść obiad czy kolacje, smacznie i tanio.
IP: 79.191.244.221
ewa
Gość
jade od 01 08 do Bulgarii hotel TiaMaria moze ktos juz byl prosze napisac czy jest ok
IP: 93.176.200.133
Kamil Włodarczyk
Gość
Polecam apartamenty w Słonecznym Brzegu w nowym budynku - Grand Kameli 2.
Tanie wakacje w najpiękniejszym miejscu na ziemi!
Sprawdź ceny na grandkamelia2.republika.pl
Bezpośrednio od właściciela!
IP: 164.127.176.85

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » udane wczasy w nessebar z biurem okservices

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij