» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » BUT - Kolonie dla dzieci

BUT - Kolonie dla dzieci

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 16
Skąd: NibyLandia :)
Zwracam się z prośbą o opinie i relacje doświadczonych klientów Biura Usług Turystycznych z Warszawy. Planujemy wykupienie koloni dla dziecka w wieku 10 lat i chcielibyśmy skorzystać z ich usług. Szukamy informacji nt. wrażeń dzieci, które były z nimi na koloniach tematycznych.


Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i pozdrawiam!
IP: 83.31.224.238
Użytkownik
Posty: 8
Ja sporo dobrych i pozytywnych opinii słyszałam o biurze BUT. Jako nauczyciel mogę też potwierdzić, że mają bardzo dobrą ofertę jeśli chodzi o zielone szkoły czy wyjazdy integracyjne dla pierwszaków.
Co do koloni. Sama mam dziecko 5 letnie i coraz częściej zastanawiam się czy nie puścić je na taką kolonię od 5 roku życia, którą mają w ofercie pod hasłem "Witajcie w Naszej Bajce". Program bardzo obszerny, bardzo kreatywny co utwierdza w przekonaniu że te obecne kolonie to nie tylko błogie leniuchowanie a jednak aktywność i zaangażowanie dziecka. Chciałabym aby mój syn coraz bardziej usamodzielniał się w codziennych czynnościach a taka kolonia myślę że dała by mu na to spore szanse.
IP: 89.70.23.234
sylka
Gość
Moja siostra wysyła z nimi córki na obozy i jest zadowolona, ja jeszcze nie miałam okazji się przekonać, bo moje dziecko jest jeszcze na kolonie za małe. Kiedy zaczniemy myśleć o jego pierwszych samodzielnych wyjazdach to na pewno BUT weźmiemy pod uwagę.
IP: 89.191.166.231

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » BUT - Kolonie dla dzieci

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij