» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » SB Apartamenty ROSA RESIDENCE

SB Apartamenty ROSA RESIDENCE

Strona: 1

Autor Treść
kot
Gość
Witam.prosze o opinie na temat tego apartamentu.Jade z dziewczyna 21.08 z biura OK Services....Jak z cenami w tym roku?dzieki.... ;)
IP: 77.112.52.93
olcia
Gość
również interesuje mnie opinia :) my jedziemy 8-20.08 do tych Apartamentów :)
IP: 77.237.19.100
xxx
Gość
witam was ja wlasnie wrocilem wczoraj i jestem bardzo rozczarowany bo zamiast do rosy trafilem do jasmin jest on obok (jedynie moglem popatrzec z balkonu) i zamiast 3+* mial tylko 2* i nadomiar wycieczka przede mna i pomnie tak samo trafila do jasmin residence dopier jak wyjezdrzalem to ludzie trafili do rosy do plazy napewno niema 400 m tylko jakis kilometr jak to powiedzial rezydent to 400m jest od glownej ulicy i jezeli o rezydenta chodzi to jego standardowa odpowiedz to jest "NIE WIEM" w dniu wyjazdu dopiero o 17-tej sie dowiedzialem ze wyjezdrzam 17:40 wiec dnia niema co planowac tylko czekac na recepcji a jak sie go spytalem czy mozna sie gdzies wykompac przed wyjazdem to powiedzial ze mamy sie na pokoj zlozyc dzwonilem do ok.services to napoczatku powiedzieli ze oni nie wiedza o jasminie nic dopiero po dluzszej rozmowie powiedzieli ze to ten sam kompleks tylko ja na umowie mialem rose (i gdzie te poltora gwiazdki )i powiedzieli ze mialem kuchnie pokoj i lazienke to co sie czepiam tylko to wszystko mialo duzo do zyczenia (to mogli od razu proponowac jasmin a ni rose)mam nadzieje ze inni urlopowicze tez sie wypowiedza a zapomnial bym rezydent na poczatku chcial mi wmowic ze wykupilem w apartamencie typu rosa a ja mialem czarno na bialym ze w rosa
IP: 89.79.115.106
olcia
Gość
to nieciekawie :( a do centrum jaka odległość? i jak ceny w SB? też jadę z ok services i mam nadzieje ze nie trafie do innych apartamentow bo troszke sie zdenerwuje... :)
IP: 77.237.19.100
Użytkownik
Posty: 1
Byłam w tamtym roku w Rosie i było ok. Pokoik tak jak na obrazku w katalogu czyściutko pachnąco ręczniki co 2 dni zmieniane. Do plazy ok 10 min ok. 100 m od hotelu znajduje się pierwszy sklepik. Basen w hotelu czysciutki jedyny minus to płatne leżaki przy basenie. W Słonecznym Brzegu każdy znajdzie coś dla siebie bardzo dużo atrakcji. Polecam aqua park w szczególności jak się jest z dziećmi. Godzina wyjazdu praktycznie do późnych godz popołudniowych nie została podana ale nikt się tym nie martwił bo każdy spędził ten dzień na basenie. Gorąco polecam mała knajpke o nazwie ATOL( znajduje sie na prostej która dochodzi do głównej ulicy po prawej stronie)jedzenie pycha (duże porcje) Ogólnie wyjazd z OK SERVICE oceniam na 5 byłam z nimi już cztery razy i w tym roku jade też fajne wakacje za mała kase. Pozdrawiam
IP: 77.112.159.254
yaro
Gość
Witam czy może ktoś napisać jaka jest odległość do centrum z hotelu jasmine.
IP: 213.17.156.174
olcia
Gość
ja byłam w jasmine (tak jak przedmówca miałam mieć pokój w rosa residence... czego nie skomentuję :/ )
odległość od głównego 1 głównego deptaka (oraz plaży) ok. 10 minut wolnym spacerkiem, od 2 głównego deptaka ok 20 minut.
IP: 194.28.49.131
Yaro
Gość
Dzięki Olcia a jak warunki w tym hotelu "jasmine" i ogólnie jak tam.
IP: 213.17.156.174

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » SB Apartamenty ROSA RESIDENCE

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij