» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Czarnogóra » Był ktoś z BP TOP w Czarnogórze?

Był ktoś z BP TOP w Czarnogórze?

Strona: 1

Autor Treść
krzys
Gość
Witam - był ktoś z biurem podrózy TOP z Chorzowa w Czarnogórze w tym roku? w ofercie mają trzy pensjonaty w Barze - jestem ciekaw opini z pobytu , opisu miejsca i ogólnej organizacji całej imprezy.
IP: 89.25.186.105
Kasia
Gość
Witam,

Byłam w Czarnogórze z tym biurem 2 lata temu. Gorąco polecam to miejsce. Czarnogóra piękna. Pokoje czyste, przytulne z balkonem. Luksusów nie ma ale za te pieniądze to na pewno się opłaca.

Pozdrawiam
IP: 46.112.115.135
Kasia
Gość
Ja szukam kogoś kto mi opisze warunki w Bułgarii. Bo w tym roku wybieram się z biura podróży top własnie do Bułgarii.

Proszę o opinie pensjonatu jesli ktos tam byl w tym roku albo w ubiegłym
IP: 46.112.115.135
krzys
Gość
a powiedz Kasiu coś o organizacji - wyjazd , transport ,zakwaterowanie wszystko przebiegało sprawnie bez jakiegoś chaosu , opóźnien typu cały dzień czekania o której wyjazd?
IP: 89.73.183.25
krzys
Gość
hej

tak jak pisałam to było 2 lata temu, wiec o której wyjechaliśmy to już nie pamiętam .
sama podróż ( wszystko było dobrze zorganizowane - szybkie sprawdzenie listy i wyjazd) przebiegła spokojnie (tylko bardzo mecząca niestety - autobus to męczarnia - na szczęście można było wybrać filmy na które chcieliśmy patrzeć), jak dojechaliśmy w pensjonacie rozdzielali pokoje (każdy z łazienka i balkonem są tez duże tarasy - tutaj jedynie trafiliśmy na jedyny pokoj bez łazienki ale po krótkiej wymianie zdań przerzucili nas to innego - a w tamtym zamieszkali kierowcy. klimatyzacja działała bez problemu. Posiłki punktualne ehhehhe - nie wiem co jeszcze napisać - jeśli masz jeszcze pytanie to śmiało pisz.

Pozdrawiam :D
IP: 46.112.34.48
kasia
Gość
Pozdrawiam
IP: 46.112.34.48
krzys
Gość
a w jakim miesiącu byłaś i jaka pogoda w tym czasie była?
IP: 89.25.186.105
kasia
Gość
sierpień - było bardzo ciepło
IP: 31.174.83.157
Marek
Gość
a jak tam wygląda sprawa z plażami? duże ? mozna znaleźć miejsce bezpłatne czy raczej wszystko leżaki płatne?
IP: 89.25.186.105
Mario
Gość
Byłem z TOPem w czerwcu w miejscowości Bar pensjonat Corovic>> gorąco polecam, miejscowość dość duża, plaża kamienista ale długa, Do pływania najlepiej mieć specjalne buty>chodzi o kamienie i jeżowce>> Organizacja wyjazdu przez biuro na piatkę, jedzenie wyśmienite , polskie >>w pensjonacie jest stołówka>> Obsługa też polska>Warto zobaczyć Stary Bar, zatokę kotorską, skorzystać z rejsu stateczkiem>> wrażenia niezapomniane. Woda w czerwcu bardzo ciepła, pogoda gwarantowana>>
IP: 178.43.112.106
xxx
Gość
warto jechać:)
IP: 178.43.116.83
krzys
Gość
napisze ktoś jakieś opinie z tego roku ,chyba już z czerwcowych wyjazdów ktoś wrócił?
IP: 89.73.100.34

Strona: 1

Forum turystyczne » Czarnogóra » Był ktoś z BP TOP w Czarnogórze?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij