» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » obóz Sycylia-> Camping Europeo

obóz Sycylia-> Camping Europeo

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Wiem że do wakacji jeszcze bardzo daleko ale może ktoś pojedzie na obóz młodzieżowy
Sycylia-> Camping Europeo w terminie 1-14 lipiec z biura Ekotravel ale organizator to Antavia. Szukam koleżanki bo niestety jede sama. Pisać:P

P.S- Jak ktoś już był na tym obozie to będe wdzięczna jak mi troszke o nim napisze, jakie wrażenia itd.
IP: 83.29.246.17
ala
Gość
Witaj ja też jadę na sycylię ale niestety nie w tym terminie bo dopiero 24 lipiec i z biura Trampik . Również chciałabym się dowiedzieć więcej na ten temat . Czytałam trochę o Campingu Europeo ale w sumie żadnych ciekawych rzeczy się nie dowiedziałam i wdzięczna była bym za informacje o tym miejscu i czy jest ciekawie ;) .
IP: 31.63.14.113
Wiktoria
Gość
Ja jadę z biura podróży Guliver słyszałam że jest bardzo fajnie :D
Dużo osób ze szkoły tam było i mówiło że było świetnie mili animatorzy zabawni i fajna atmosfera :D
Jadę w terminie 6.07-19.07 ( jakoś tak XD ). A co do kempingów to średnie łazienki ale tak to spoko ; )
IP: 89.70.124.106
Mimona
Gość
Byłam tam na kolonii w ostatnie wakacje. Domki są dość małe i łazienki są strasznie zagrzybione. Każdy ma taras i prawdę mówiąc tam spędza się czas, a w domkach tylko się śpi. Domki są prawie że na plaży. Jeśli chodzi o posiłki na campingu to przygotowywane są przez kucharki z Polski, więc nie spodziewajcie się włoskiej kuchni;). Plaża jest prywatna; jest dużo leżaków i siatka do gry w siatkówkę. Na terenie campingu jest pizzeria ze smaczną pizzą, sklepik ze strasznie zawyżonymi cenami i basen z którego nie mogliśmy korzystać i to się raczej nie zmieniło przez rok. Codziennie organizowane są dyskoteki. Oprócz tego, że każdy domek ma swoją łazienkę, są też toalety i prysznice publiczne. Te prysznice są tak jakby na świeżym powietrzu, w sensie są ściany, ale nie ma dachu i można zamknąć drzwi i w środku gorącego dnia korzysta się z nich dużo przyjemniej niż z zagrzybiałej łazienki w domku. Niedaleko od campingu jest Auchan, ale niedaleko tylko autokarem, a przynajmniej gdy ja tam byłam kierowcy byli przeważnie niedyspozycyjni (czyli pijani). W każdym domku jest lodówka. A i animatorzy są bardzo mili i są super zajęcia taneczne- takie zabawne i dla każdego, nawet przy małych zdolnościach. Alkohol i papierosy sprzedają wszędzie i każdemu, choć ja nie kupowałam.
Jeśli macie w programie zwiedzanie Katanii, to koniecznie zostawcie sobie na to pieniądze, bo na targu można kupić super rzeczy w bardzo atrakcyjnych cenach: za torebkę i dwie pary kolczyków dałam 7 euro, z czego 5 euro na torebkę i jest świetnej jakości po roku bardzo częstego używania nadal wygląda jak nowa. Kolczyki też się wcale nie zniszczyły. Oprócz ciuchów na targu można kupić pyszne owoce.
Z wycieczek fakultatywnych polecam Etnę, Syrakuzy i Palermo, reszta mnie rozczarowała.
IP: 89.69.159.174
Użytkownik
Posty: 15
A ja jadę na Sycylię na własną rękę :) Bilety lotnicze już kupione :D
IP: 83.5.30.143
ala
Gość
mimona dziękuje bardzo , na pewno przyda się to co napisałaś ;)
IP: 188.47.120.251
mleczarka
Gość
hej, też chciałam jechać na ten obóz, ale troche mnie przerażają pierwsze trzy dni - nawet po zwiedzaniu wenecji nie ma możliwości umycia się..^^ no chyba że jest zorganizowany jakiś postój gdzieś gdzie można ewentualnie się obmyć no ale nic takiego nigdzie nie pisze, a na żadnym forum nikt o tym nie wspomina,
jeśli ktoś był to mógłby opisać jak to wygląda? byłabym wdzięczna ;)
IP: 178.37.29.192
Oluu
Gość
Hej mam pytanie co do domków , przerażaja mnie troche xDD a słyszalam że 1 domek podzielony na 4 części i w każdej do 4-6 os. masakra ;x a tym b. że na 40 pare osób z wych 2 domki wystarczą :O nie chciałabym żeby z 1 z cześci spali wychowawcy -,-
IP: 62.122.113.41
I<3SYCYLIA ;>
Gość
NAJLEPSZY OBÓZ NA ŚWIECIE ..fakt że warunki w domkach nie najlepsze ale dużo czasu sie w nich nie spędza ... ale zajebistość cało kształtu to zastępuje ..z plaży na kempingu widać etnę na ośrodku jest bar POLECAM ;D
IP: 83.30.158.216

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » obóz Sycylia-> Camping Europeo

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij