» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » velika

velika

Strona: 1

Autor Treść
gusia
Gość
witam właśnie jestem w velice z biura tęcza. Jeśli chodzi o podróż to odbyła się bez większych problemów natomiast sama miejscowość to bardzo mała obskórna dziura.Pokoje wcale nie w takim wysokim standardzie- mam porównanie z olimpiaki. Mieścinka maluteńka z dwoma marketami w których nic nie ma. Natomiast plaża brudna ale za to morze czyściutkie więc to chyba jedyny plus. Ogólnie nie polecam chyba że lubicie nude.
IP: 79.130.86.110
lulu
Gość
Gusia ja bym wiedział gdzie jadę dużo wcześniej.Jest internet wspaniałe mapy np.na google i opisy miejscowości.Coś chyba z Tobą nie tak jeżeli nie wiedziałaś gdzie jedziesz.
IP: 83.26.22.182
gusia
Gość
alez cieta riposta ,spróbuj poszukac info o velice na mapie nie zaznaczono syfu na plaży,zardzewiałych wraków samochodowych porzuconych byle gdzie. Jest batdzo mało inf. o Velice bo prawdopodobnie bardzo mało Polaków tu jeździ-wczasy organizuje tylko Tęcza. Pisze to aby następni którzy zdecyduja sie na wakacje w Velice mieli jakies informacje.
IP: 94.64.39.31
lulu
Gość
Byłem w Velice ponieważ jeżdzimy autem po ciekawych miejscach w Grecji.Jest tam bardzo ładnie ale fakt porządki typu południowego.Nie dotyczy to tylko Grecji.Z tego powodu ,że mieszka tam pięciu greków a na wczasach są tylko Polacy w tej miejscowości to ten syf na plaży zgadnij kto zostawia.Na mapie widać ,że to dziura zabita dechami i daleko od cywilizacji .Miejsce dla ludzi którzy chcą spokoju.Gusia nie gniewaj się za riposty po prostu lepiej się przygotuj do wakacji.Pozdrowionka i mimo wszystko miłych wakacji.Jak nie podejdziesz do tego inaczej to je zmarnujesz-szkoda życia
IP: 83.30.128.227

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » velika

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij