» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia z OKService lipiec2012 - Hotel RAINBOW RESORT *** BB

Paralia z OKService lipiec2012 - Hotel RAINBOW RESORT *** BB

Strona: 1

Autor Treść
PKK
Gość
Witam, jedziemy w lipcu do Paralii z OKServices (Hotel RAINBOW RESORT *** BB), czy to w miarę dobra miejscówka pod względem zakwaterowania i śniadań :)?
Odnośnie OKServices jakie macie opinie?

Pozdrawiam 8)
IP: 91.220.54.13
aalkaa
Gość
Podpinam się do zapytania poprzednika :)

Jeśli chodzi o OkServices to byłam z nimi 3 razy na wczasach z tym, że w Bułgarii i nigdy nie narzekałam. To będzie mój 4 wyjazd(po 2 latach przerwy), ale dopiero pierwszy do Grecji i mam nadzieję, że się nie zawiodę.
IP: 83.10.192.138
ZZZ
Gość
Jednym słowem brak słów, najgorsze biuro podróży jakie znam. Nic się nie zgadza z katalogiem. po przyjeździe na miejsce podróżni otrzymują inne hotele niż są w umowie , dodatkowa atrakcja tych hoteli to karaluchy mrówki i inne robactwa, że nie wspomnę o grzybie na ścianach. Rezydenci na miejscu nigdy o niczym nie wiedzą. DOTYCZY TO PARALI ORAZ OLIMPIC BEACH taka jest prawda o tym biurze
IP: 46.151.23.246
Ilonka
Gość
Ok servis to pomylka.Hotel nie ten co wykupilam. Rezydentka zalosna.Wycieczki drogie.Polecono mi z grupy ,ktora wyjezdzala Olimpios Travel.Tanio i profesjonalna obsluga.Na Meteory pojechalismy za 20 euro z polskim pilotem.Super opowiada pilotka i o historii i o zyciu w Grecji.Warto pojechac.Wykupilam Skiathos z Ok servis i przeplacilam.Tylko z Olimpios.Wrocilismy bardzo zadowoleni.Super.Pozostaje tylko niesmak z hotelu -slabe wyzywienie
IP: 46.176.143.239
Turystka
Gość
Olimpic Beach z Ok servis - przeplacone i nie to co sie nalezalo.Wycieczki fakultatywne slabe i bardzo drogie.Pojechalam z Olimpios Travel ,bo tak mi polecono i nie zaluje.Biuro z Paralii(miejsowosc obok,mozna dojsc na piesza) nazywa sie OLIMPIOS Travel.Obsluga w jezyku polskim.Pani przewodnik super.Opowiada z charyzma o Grecji i historii.Meteora tylko 20 euro.Zabieraja nas z Olimpic Beach.Mozna tez wycieczke wykupic w Olimic w biurze Stefanidu( ta sama cena).Skiathos - 28 euro.Dla dzieci zaplacilam taniej.Znizki jak zbierze sie wieksza grupa.Duzo ciekawych informacji o Grecji opowiada pani Kasia.Bardzo ladnie.
IP: 46.176.143.239

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia z OKService lipiec2012 - Hotel RAINBOW RESORT *** BB

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij