» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia - Yakinthos 2012

Paralia - Yakinthos 2012

Strona: 1

Autor Treść
Gracja69
Gość
Witam mam pytanie czy ktoś może jedzie do Grecji miasta Paralia do hotelu Yakinthos w tym roku 2012 bo wszystkie komentarze są z przed kilku lat i ta opinia o tym miejscu jest nie za fajna.Prosze o opinie jakie warunki sa w hotelu co z jedzeniem mam opcje all.Pozdrawiam
IP: 83.5.145.51
koko
Gość
Byłam w tym hotelu w tym roku czerwiec/lipiec. Z tego co ludzie zazwyczaj piszą to jeden wielki syf, brud i w ogóle beznadzieja.Jak dla mnie to pokoje były schludne, może nie były wysprzątane na glanc, ale syfu, robactwa, grzyba, nie było, łazienka też przyzwoita, lecz w niektórych pokojach nie ma brodziku. Personel nie sprząta pokoi, trzeba to robić samemu, myślę że jest to do przeżycia. Mój pokój był od strony ''ogrodu'' gdzie zaraz przy balkonie był wentylator który codziennie był włączany, niestety ale wydawał głośnie dźwięki, ale to tez się da przeżyć:). Użyłam słowa balkon, źle to ujęłam ,to są tarasy niczym nie oddzielone tj np 4 pokoje mają wspólny taras, więc nie ma możliwości zostawienia otwartych drzwi podczas nieobecności w pokoju, no chyba że zaryzykujesz. Jeśli będziesz mieć możliwość wyboru pokoju to bierz któryś od strony właśnie ''ogrodu'' bo tam słońce jest dopiero ok 19 i pokój się aż tak nie nagrzewa.Jeśli nie lubisz zbyt zaludnionej plaży to idąc drogą prowadzącą na nią od hotelu proponuję odbić jakieś 15-20 min spacerkiem w lewo tam jest mniej zaludniona. Jeśli chodzi o opcję all to nie mogę się wypowiedzieć bo nie korzystałam.Nie wiem jaka będzie Twoja opinia po powrocie, ale jak dla mnie było całkiem ok. Pomijam fakt iż trafiłam do innego hotelu niż wykupiłam, ale pytasz o warunki w Yakinthosie, więc jako iż tam się znalazłam, wyrażam o nim swoją opinię.Pozdrawiam
IP: 31.174.18.151
Użytkownik
Posty: 3
Dziękuję za odpowiedz jak wrócę napewno dodam swoją opinię.Pozdrawiam cieplutko:)
IP: 83.30.173.59
Maciek
Gość
Bylem w Parali z dziewczyna.Fajne miejsce dla mlodych.
Na wycieczki z Ok serwis nie polecam.Znalezlismy inne biuro OLIMPIOS TRAVEL.Miesci sie przy parku ,niedaleko kosciola.Super pani przewodnik Kasia.Duzo informacji na wycieczce.Wszystko w jezyku polski i te ceny.SKIATHOS @* euro ,METEORY 20 euro , wzielismy tez OLimp 13 euro.Jak 3 wycieczki sie wykupi to jeszcze taniej.
Polecamy :P
IP: 46.176.143.239
Maciek
Gość
Yakintos- slabe wyzywienie, slaby servis.Z Ok serwis licha obsluga.Wycieczki fakultaywne drogie i kiepski pilot.
Ja wybralem sie do Paralii i znalazlem tansze biuro Olimpios Travel.Obsluga w jezyku polskim.Mila pani przewodnik - Kasiana wycieczce na Skiathos.Cena tylko 28 euro .A co sie dowiedzialem na tej wycieczce od polskiego przewodnika to az milo pojechac.
IP: 46.176.143.239
Łukasz
Gość
Podejrzewam, że: Maciek, Kika, Grazka, Mietek - to ta sama osoba - wystarczy spojrzec na ten sam numer IP. Jaki jest sens wypisywania tego samego w róznych wątkach pod różnymi nazwami. Przepraszam, że nie do końca na temat, ale odwiedzam forum z zamiarem dowiedzenia się czegoś nowego na temat wyjazdu, a w dzisiejszych wypowiedziach czytam to samo.
IP: 93.179.224.35

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia - Yakinthos 2012

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij