» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » parking przy lotnisku

parking przy lotnisku

Strona: 1

Autor Treść
garden
Gość
szukam dobrego i taniego parkingu przy Okęciu, pomożecie?
IP: 31.187.12.15
bilbao
Gość
Przez ostatnie trzy wyjazdy zostawiałem na P7 Dzwonkowa 20/24. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Obsługa fachowa i miła. Teren oświetlony z monitoringiem. Na razie zostaje u nich. Wcześniej zostawiałem na Krakowska38 ale zmienił się własciciel i nic o nich teraz nie wiem. Znajomi zostawiają na Krakowska 42. Też chwalą.
Tu masz link
http://www.parkinglotniskowy.pl/
IP: 77.255.225.4
redroses
Gość
a sprawdzałeś parking-lotnisko.pl. moim zdaniem najlepsze miejsce, żeby zostawić samochód na dłuższy czas. Świetna, miła i kompetentna obsługa, samo miejsce też nie najgorsze, jak na parking, nie jest to kawałek pola, jak w niektórych przypadkach, częste połączenie a lotniskiem.
IP: 31.187.12.15
Użytkownik
Posty: 5
Witam Wszystkich na forum. Swego czasu również szukałem parkingu przy lotnisku,ale nie mogłem znaleźć nic sensownego,teraz mam już namiary. A jak przedstawiają się ceny za taki parking?
IP: 79.185.125.202
redroses
Gość
nic prostszego, jak tylko wejść na stronę i poszukać cennika. Dla ułatwienia wchodzisz na stronę parking-lotnisko.pl i klikasz w zakładkę cennik :) moim zdaniem naprawdę warto. W razie innych pytań pisz. Chętnie odpowiem.
IP: 83.4.165.127
garden
Gość
dzięki za namiary na parkingi jednak mój wybór padł na ten parking przy Alei Krakowskiej 42. I przyznam, że wszystko, co o nim przeczytałam i usłyszałam było prawdą i świetna lokalizacja i połączanie z lotniskiem i przemili panowie, którzy tam pracują. Na bank tam wrócę, jak będę gdzieś wyjeżdżać.
IP: 83.4.131.59
redroses
Gość
ha! o tej obsłudze to chyba najczęściej się słyszy. Podoba mi się to, że nie ważne jaka jest pogoda, czy zimno czy upały zawsze chętnie pomogą. Myślę, że obsługa to jest jeden w większych atutów parkingu Park & Fly. A jak jest z waszymi ulubionymi parkingami??? Co w nich najbardziej lubicie??
IP: 188.33.161.162
Kor54
Gość
Witamy i zapraszamy do współpracy parking przy lotnisku w modlinie lotniskomodlinparking.com.pl
IP: 78.30.113.89
żonkil
Gość
ja się wcale nie dziwię, że o obsłudze słyszy się najczęściej, bo jest o czym wspominać, panowie są mili i chętni do pomocy i nieważne, że czy chodzi o noszenie walizek, czy o pomoc z rozładowanym akumulatorem, a nie wiem czy wiecie, że na parkingu przy Alei Krakowskiej 42 można liczyć też na jakieś zniższki, np. na nurkowanie w Egipcie.
IP: 188.33.104.193
kolorowe kredki
Gość
ja na ten parking trafiłam nieco przez przypadek. Wiedziałam, że gdzieś na Alei Krakowskiej takowy jest, ale jakoś dokładny adres się mnie za bardzo nie trzymał, a że do stolicy wjeżdżam od strony Krakowa to na drodze był. I chwała a ten wielki bilbord, bo bym sobie zwyczajnie minęła ten parking. Ale teraz już wiem, że to chyba przeznaczenie i będę tam wracać.
IP: 188.33.101.18
Użytkownik
Posty: 1
żonkil napisał
ja się wcale nie dziwię, że o obsłudze słyszy się najczęściej, bo jest o czym wspominać, panowie są mili i chętni do pomocy i nieważne, że czy chodzi o noszenie walizek, czy o pomoc z rozładowanym akumulatorem


To prawda, bo moja żona pierwsze, co mi powiedziała po powrocie z wyjazdu służbowego, to to, że na parkingu, gdzie zostawiła wóz pracują bardzo kulturalni panowie, który pomogli jej z bagażem itp.
Ja wybieram się wkrótce w podróż, wylatuję z W-wy, więc na 101% będę chciał potwierdzić słowa żony.
IP: 193.164.255.202
Użytkownik
Posty: 2
Zapraszamy na Bezpieczny parking obok lotniska Modlin:

Transfer z Parkingu na lotnisko 5 min (gratis) na żądanie klienta

Oferujemy:

- 260 miejsc parkingowych (oświetlonych)
- całodobową ochronę
- monitoring
- ubezpieczenie OC parkingu w PZU S.A.
- nowe transferowe klimatyzowane busy
- profesjonalną pomoc i obsługę
Zapraszamy z nami zaparkujesz Bezpiecznie i Tanio
ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY BIURA TURYSTYCZNE ORAZ STOWARZYSZENIA!!!
WWW.AIR-PARK.PL LUB TEL. 503 042 041
IP: 37.152.27.75

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » parking przy lotnisku

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij