» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Aqamaris Kreta Fereniki Complex, totalna pomylka

Aqamaris Kreta Fereniki Complex, totalna pomylka

Strona: 1

Autor Treść
luci82
Gość
LUDZIE DRODZY! unikajcie jak ognia biura AQUAMARIS oszukuja i okradaja swoich klientow!! oferta absolutnie nie zgadzala sie z tym co daja w umowie!!!! unikajcie tez fereniki complex na krecie hotel Metropol... grecy szczedza na wszystkim, glodowe posilki, przerwy w opcji all nie wydawaja napojow, skracaja godziny all, makabra musielismy chodzic z dziecmi to tawern na dozywnianie , pieniazki ktore mielismy na wycieczki fakultatywne stracilismy na dozywianie i kupowanie napojow w okolicznych tawernach i sklepach!!
IP: 89.228.222.14
bibione
Gość
masz racje to złodzieje!! i oszusci - najwazniejsi sa niemcy i rosjanie a opcja all to jakas pomylka - albo nie mieli szklanek, albo bylo juz po czasie albo albo...
IP: 109.196.54.33
ajka
Gość
Witam!
Należę do tych szczęśliwców , którzy wczasy z aqamarisem będą wspominać bardzo miło i ciepło. Byliśmy z mężem w Bułgarii, w Słonecznym Brzegu, w hotelu Wela/. Opcja All.-rewelacja. Super hotel, wspaniałe animacje, przesympatyczna obsługa, jedzenie, napoje, alkohole do oporu bez oporu. Szokiem był dla mnie fakt ogłoszenia upadłości biura tydzień po naszym przylocie.
IP: 93.105.219.52
aniula
Gość
Witam w Fereniki Compleks Byłam 2 lata temu z nieistniejącej już triady. Bardzo polecam ten kompleks pokoje super blisko morze i basen. Owszem były niesnaski ze strony Rosjan ale Obsługa szybko sobie z tym poradziła co prawda nie miałam obcji all ale to nie jest problem w Grecji wszędzie można zjeść coś dobrego a wczasy nie polegają na tym żeby się obżerać.
IP: 213.238.86.46

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Aqamaris Kreta Fereniki Complex, totalna pomylka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij