» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Peru » Peru maj-czerwiec

Peru maj-czerwiec

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Witam.

Będę w Peru od 24/05 do 11/06, poszukuję towarzyszy podroży. Jeżeli ktoś planuje podróż w te rejony to chętnie połączę siły. Intereują mnie Andy, Machu Picchu, Titicaca, przewiduję też kilka dni w dżungli. Nie mam jeszcze konkretnego planu więc jestem dość elastyczny w tym temacie.
Będę się starał trzymać z daleka od drogich hoteli, raczej mniej kosztowne opcje. Jeśli ktos chciałby się dołączyć to zapraszam na priv lub mariusz_n”malpa”vp.pl. Pozdrawiam.

Mariusz.
IP: 82.39.139.29
bilbao
Gość
Może podpowiem że to swietny czas na zwiedzanie Peru. Niestety nie skorzystam. Już byłem. Sugeruję odwiedzić również wyspy Ballestos z ogromem fok i pingwinów

User posted image

Nazca

User posted image

Kanion Colca z kondorami

User posted image

Warto też zahaczyć (dzień-dwa) o Boliwię i Copacabana z wyspą Słońca

User posted image

Koniecznie trzeba zobaczyć Twierdzę Sacsahuaman

User posted image

czy Ollantaytambo

User posted image

i jeszcze wiele, wiele innych miejsc przy trasie. Obawiam się że na dżunglę z uwagi na odległości i czas trwania wyjazdu moze zabraknąć czasu
Peru jest niesamowite. Kilka zdjęć z mojego wyjazdu można zobaczyć tu
https://picasaweb.google.com/108652889321057308996/PeruIBoliwia2012r#

Koniecznie spróbujcie "andyjskiego królika" :)

User posted image

pozdrowionka
IP: 77.255.239.59

Strona: 1

Forum turystyczne » Peru » Peru maj-czerwiec

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij