» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Doświadczenia z biurami podróży

Doświadczenia z biurami podróży

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 18
Skąd: ;D
Zachęcam do pisania, z jakimi biurami mieliście do czynienia i jakie są Wasze wrażenia. Zarówno pozytywnie, bo to może pomóc w wyborze wakacji, ale i negatywów - trzeba wiedzieć, na co uważać 8)
IP: 178.37.7.143
jola tempczyk
Gość
Pozytywnie w moich oczach wygląda Itaka. Biuro wyraźnie zostawiło konkurencję w tyle, nic więc dziwnego że są na polskim rynku od ponad 21 lat. Oprócz tego bogate oferty wczasów i wycieczek można na bieżąco śledzić na stronie internetowej, więc nic nie umknie naszej uwadze.
IP: 188.146.184.185
julunia
Gość
Na takich prawdziwych wakacjach organizowanych przez biura podróży byłam 3 razy. Jedno biuro upadło, aczkolwiek wakacje z nimi wspominam naprawdę miło, o drugim biurze wolę się nie wypowiadać bo nie było zbyt fajnie - zmienili nam hotel, w ogóle nie można było się dogadać z rezydentem. W tym roku byłam z AlfaStarem w Tunezji i te wczasy chyba póki co wspominam najmilej. Z pewnością też dzięki temu, że wybrałam piękny hotel z katalogu - Vincci Nour Palace. 5 gwiazdek, bardzo, moim zdaniem, ekskluzywne (ale wcale nie drogie!) miejsce. Ładne, czyste pokoje, przyjemna obsługa. Pyszne jedzenie w restauracjach, program animacyjny. Chodziłam na fitness, z innymi turystami graliśmy w siatkówkę. Spędziliśmy naprawdę wspaniałe 2 tygodnie. Jeździliśmy na wycieczki, mieliśmy bardzo miłych i kompetentnych rezydentów. Szczerze to już nie mogę doczekać się następnych wakacji, nie lubię zimy. Myślę czy by w tym roku jakoś wcześniej nie zrobić rezerwacji - ponoć można dostać całkiem niezłą zniżkę.
IP: 83.24.185.125
Użytkownik
Posty: 23
Mnie się z alfastarem ostatnio podobało. Nie mam zastrzeżeń. Rezydenci byli do naszej dyspozycji, hotel zgodny z tym z katalogu, dużo wycieczek do wyboru. Odpoczywałam i niczym się nie musiałam przejmować, to było dla mnie najważniejsze.
IP: 83.6.56.45
Gdynianka
Gość
Mnie się podobało ostatnio w Brazylii z AlfaStarem, a jeszcze kiedyś byłam z triadą na Cyprze. Były małe problemy z hotelem, ale jakoś udało się wszystko załatwić. Na własną rękę nie lubię jeździć, jakoś tak niepewnie się czuję. A tak, hotel jest, ubezpieczenie jest, wyżywienie też. Tak jest chyba po prostu wygodniej.
IP: 81.219.189.145
Użytkownik
Posty: 23
Na własną rękę to ja nie bardzo lubię jeździć. Jednak zawsze zarezerwowany hotel, ubezpieczenie, wyżywienie, opiekuni na miejscu - dla mnie taki spokój jest ważny. Jak się samemu jedzie to też i samemu trzeba wszystko załatwiać. A teraz biura mają takie oferty, że naprawdę tanio można gdzieś polecieć, wybór jest naprawdę duży.
IP: 83.6.64.36
Sylwia
Gość
Ja też byłam z Alfa Starem i też muszę przyznać, że biuro jest ok. Sprawdzili się pod kątem organizacji wycieczek objazdowych. Byłam z nimi na takie w Izraelu i dobrze się spisywali. Hotele ok, wyżywienie tak samo. Przewodnik sympatyczny a przede wszystkim kompetentny. Nie mam zastrzeżeń do sposobu działania tego biura, mogę je polecić.
IP: 195.150.165.2
Użytkownik
Posty: 4
Powoli zaczynam się rozglądać za biurami podróży na przyszłoroczne wakacje. W internacie znalazłem biuro podróży Sopol. Mają ciekawą ofertę, niskie ceny i co najważniejsze jeśli zbierzemy się w większa grupę znajomych mogą zorganizować specjalnie dla nas plan wycieczki.
Biuro zbiera dobre opinie w internecie i wygląda na wiarygodne bo już od wielu lat jest na Polskim rynku.
IP: 83.7.180.167
Liwka
Gość
Sopol? Pierwsze słyszę? Ja wole latać z biurem, które w jakiś tam sposób zasłużyło na swoją renomę i jest znane. Zawszę pytam najpierw znajomych z kim byli a potem sprawdzam opinie w internecie. I w sumie wolę latać z biurami, których nazwę znam chociaż ze słyszenia jak tui czy Alfa Star.
IP: 195.150.165.2
zajka
Gość
Mam podobne zdanie jak Liwka... ja też bałabym się powierzyć swoje pieniądze i swój wolny czas w ręce kogoś nieznanego. Jest tyle biur, że naprawdę jest w czym wybierać. I wcale nie mają drogo, jak tutaj ludzie piszą, za niewielką kasę można polecieć z kimś "pewniejszym".
IP: 81.219.189.145
Sylwia
Gość
Wystarczy dobrze poszukać i znajdzie się coś ciekawego w jakimś bardziej znanym i pewnym biurze. No ale potrzeba tez trochę cierpliwości. Ja tak właśnie znalazłam moją wycieczkę do Izraela, dzień w dzień sprawdzałam stronę Alfy aż zrobią tą wycieczkę jako lasta i mi się udało. Pojechałam za niewielkie pieniądze i bawiłam się wspaniale. To był cudowny wyjazd i bardzo dobrze zorganizowany.
IP: 195.150.165.2
majka275
Gość
byłam kilka razy z Almaturem. Fajne biuro, urozmaicone wycieczka. tylko na dzieci trzeba uważac, na obozach niezbyt dobrze pilnują, czy aby ktoś nie pije alkoholu. Różne już były przypadki, także za granicą.
IP: 178.37.17.19
Użytkownik
Posty: 23
Dokładnie, człowiek jak dobrze szuka to na pewno coś znajdzie. teraz np 5 gwiazdkowe hotele są po 1700 zł, uważam, że to bardzo tanio. A pogoda w Egipcie właściwie zawsze jest ładna.
IP: 195.74.79.17
kleik
Gość
W przyszłym roku będę leciał po raz pierwszy na zorganizowane wczasy. Moja dziewczyna nie chce latać na własną rękę i dlatego będziemy szukać jakiegoś dobrego organizatora, z jakimiś normalnymi cenami. Najprawdopodobniej polecimy do Turcji, ewentualnie do Egiptu. Chcemy się wybrać jeszcze zanim zacznie się sezon - może marzec albo kwiecień. W jakich biurach mają w miarę duży wybór i nie jakieś wygórowane ceny?
IP: 91.94.241.57
Sylwia
Gość
Spróbuj w itace. Albo Alfa starze, oni maja bardzo fajne wycieczki i tanie. Byłam z nimi i wróciłam zadowolona i wypoczęta, nie było żadnych sytuacji stresowych.
IP: 195.150.165.2
Beata
Gość
Jezdze ze Skarpa Travel(Grecja) i Orlando Travel (Hiszpania) polecam oba biura, choć Orlando przeważa ;)
IP: 46.113.210.118
Użytkownik
Posty: 2
Ja z kolei byłam dwa razy w podróży z biurem Rainbow Tours (Francja, później Niemcy) i jestem z nich zadowolona. Organizacja bardzo dobra plus wykwalifikowani przewodnicy :)
IP: 83.7.215.148
Joanna
Gość
Alfa Star ( Bułgaria ) - ok. Tęcza - specjalizuje się we wczasach autokarowych(Grecja) i wycieczkach objazdowych - bardzo dobre biuro w tej kategorii! Skarpa z Krakowa ( byłam w Grecji) - tez autokarówki - mimo średniego zadowolenia z usług ( głównie z transportu) jadę znowu, bo mają bogata ofertę, której próżno szukać gdzie indziej ( np. Boka Kotorska w Czarnogórze). Ale na transporcie naprawdę oszczędzają : kiepskie autokary, zmęczeni kierowcy ( jak można tak nie dbać o swoich ludzi??!!), brak pilota - jednym słowem- przygoda!
IP: 91.192.0.34
bozena62
Gość
Ja polecam Biuro Usług Turystycznych ŚLĄSK Z Katowic (Grecja Riwiera Olimpijska, autokar) i Olimp z Krakowa - byłam z nimi na autokarem na Thassos. Z obu biur jestem mega zadowolona :)
IP: 77.253.240.148
Damiian
Gość
Ja mogę polecić Gromadę z Krakowa. Świetny organizator jeśli ktoś lubi wyjeżdżać na własną rękę, jak ja, ale w ofercie mają też bardzo dużo wycieczek. Wszystkie wyjazdy uważam za udane, byłem jak na razie we Włoszech, Austrii i Grecji. Załatwili wszystko od ubezpieczenia, biletów lotniczych i kolejowych, po wypożyczenie samochodu i hotel. Logistycznie wszystko było świetnie zorganizowane, a hotele spełniały wszystkie moje wymagania:)
IP: 46.238.100.206
robson
Gość
Najlepiej skorzystać z popularnych biur podróży i oczywiście cieszących się dobrymi opiniami. Wiadomo że negatywne się też znajdą bo nie ma nic doskonałego a nawet jeśli jest to zawsze znajdzie się ktoś co mu się nie będzie podobało. Ktoś tu wspomniał już o Itace, i moim zdaniem warto u nich wykupić wczasy. Jest liderem jeśli chodzi o liczbę klientów. Teraz mają akcję- odnawiają ceny na wiosnę, można wykupić nieco taniej:)
IP: 79.186.206.126
Użytkownik
Posty: 46
Akurat moje doświadczenia z biurami podróży są pozytywne,jednak jeśli ktoś chce zaoszczędzić,to moim zdaniem lepiej wybrać się gdzieś na własną rękę,np nad morze do Dźwirzyna.
IP: 79.185.118.92

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Doświadczenia z biurami podróży

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij