» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Sprawdzony nocleg Krynica Zdrój

Sprawdzony nocleg Krynica Zdrój

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 5
Witam!!!

Pragnąłbym polecić bardzo przyjemny nocleg w Krynicy Zdrój w obiekcie Dom Gościnny Dudek.
Zyskał on moją sympatię dzięki świetnemu klimatowi tego budynku, smacznym posiłkom, bardzo miłym gospodarzom i idealną moim zdaniem lokalizacją.

Szczerzę mogę polecić wszystkim zarówno starszym jak i młodszym
www.domgoscinnydudek.pl
IP: 85.106.130.224
Użytkownik
Posty: 1
Ja także jestem z Krynicy i polecam Hotel Orlik. Bardzo miła obsługa,atrakcyjne ceny i wysoki standard. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
IP: 79.185.47.77
Użytkownik
Posty: 1
wraz z rodziną wiernie co roku odwiedzamy Krynice i zawsze wybieramy ten sam nocleg, odpowiada nam tam wszystko, mam na myśli http://www.apartamentkrynica.com.pl/ - zdecydowania polecam, cena odpowiada jakości - nie zawiedziecie się:)
IP: 195.216.250.17
Użytkownik
Posty: 1
Ja ze swojej strony chciałbym polecić apartament Ikar w Czarnym Potoku. Apartament znajduje się przy pętli autobusowej, gdzie przystanek końcowy ma m.in. linia Kraków - Krynica-Zdrój Szwagropolu. Zachęcam do odwiedzenia strony: http://www.apartamentikar.pl/

natomiast jeśli chcecie zjeść dobrą pizzę to polecam pizzerię Bon Appetit w Krynicy Zdrój. Dogodne położenie niemal w samym centrum, bardzo blisko krynickiego deptaku, miła obsługa, przyjazna atmosfera. Oprócz pizzy duży wybór pierogów, dania z grilla, włoskie przekąski, świetna kawa i niedrogie piwo. Internet wi-fi i duży telewizor zapewniają atrakcje np. dla kibiców. Chce się tutaj wracać!
IP: 83.10.172.212
Tommek
Gość
W okolicach Krynicy mogę polecić agroturystykę Barnilka nad jeziorem Klimkowskim. Doskonałe miejsce wypadowe, cisza i spokój. Można korzystać z atrakcji jeziora lub wybrać się na górską wycieczkę malowniczymi szlakami. Komfortowe pokoje z widokiem na jezioro, pyszne jedzenie, kominek, sauna i przemili gospodarze. Mój najlepszy urlop:)
IP: 85.221.251.29
Użytkownik
Posty: 19
Jeżeli szukacie ciekawych i sprawdzonych noclegów,to warto odwiedzić także Zakopaneo.pl gdzie znajdziecie szeroką bazę,każdy wybierze coś dla siebie.
IP: 212.87.236.231

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Sprawdzony nocleg Krynica Zdrój

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij