» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Czarnogóra » Czarnogóra ze Skarpą

Czarnogóra ze Skarpą

Strona: 1

Autor Treść
Joanna
Gość
Witam! Jestem ciekawa opinii na temat wczasów w Czarnogórze z biurem Skarpa. Był Ktoś? Interesuje mnie zwłaszcza miejscowość Boasici
IP: 91.192.0.34
Joanna
Gość
Tyle wyświetleń w ciągu roku i żadnego postu? Pewnie wszyscy szukają tak jak ja. w lipcu jadę więc sprawdzę jak jest i coś napiszę
IP: 91.192.0.34
Użytkownik
Posty: 9
w takim razie daj znać
IP: 31.175.210.199
Użytkownik
Posty: 2
Joanno - czekamy na opinie ;)
IP: 91.150.183.35
Joanna
Gość
Napiszę po powrocie. Póki co znalazłam na innym forum osoby, które były i są bardzo zadowolone. Z pobytu u Mitera w Boasici. Bo z podróży ze Skarpą to jeszcze zadowolonych nie znalazłam. Ich transport to porażka. Chyba, że w tym roku cud się stanie - to nie omieszkam tego ogłosić.
IP: 91.192.0.34
Joanna
Gość
Wróciłam. I muszę oświadczyć, że podróż ze Skarpą wreszcie na poziomie: świetna pilotka, pewni kierowcy, dobry autobus. Na miejscu jeszcze lepiej : Baosici to mała miejscowość, warunki w willi u Mitara bardzo dobre no i przemili gospodarze. Do plaży ok 300 m, niestety trzeba przejść przez ruchliwą Jadrankę, więc trzeba uważać. Jest co zwiedzać i podziwiać w bliskich odległościach,przemieszczając się autobusami lub stateczkami( Kotor, Perast, Herceg Novi, Błękitna Jaskinia). Lekko rozczarowani mogą być miłośnicy szerokich piaszczystych plaż: w całej Boce Kotorskiej plaże są malutkie, betonowo-żwirkowe. Mnie to nie przeszkadza, ale jeśli ktoś tego szuka powinien wybrać miejscowości od Budwy na południe (np.Rafajlowici). Za to w zatoce lepsze widoki, urokliwe miasteczka i zatoczki. Także w sumie polecam!
IP: 91.192.0.34

Strona: 1

Forum turystyczne » Czarnogóra » Czarnogóra ze Skarpą

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij