» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecos Holiday

Grecos Holiday

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Czy ktoś podróżował już z tym biurem podróży?

Ja byłam kilka razy i na razie się nie zawiodłam. jeśli chodzi o Grecję, to oferta bardzo bogata, rezydenci w hotelach w jakich byłam ok, hotele tez zawsze zadbane i czyste. Polecam :)
IP: 77.115.225.239
tolkien
Gość
byłem na wakacjach w Grecji z tym biurem i jestem bardzo zadowolony, biuro jak biuro, ale obsługa bardzo miła i kompetentna, a i wakacje udane, więc wyjazd wspominam bardzo pozytywnie :)
IP: 95.40.143.236
Izabela
Gość
My również byliśmy na wczasach z tego biura na Krecie. Wszystko zorganizowane sprawnie i bez problemów. Wybraliśmy mały, rodzinny hotel i było wspaniale! W tym roku jedziemy z Neckermanna - ciekawe jak będzie tym razem... Udanego urlopu życzę
IP: 95.160.76.153
klarissa
Gość
Polecam to biuro :) Tanie oferty ( wróciliśmy własnie z Rodos ;) )
Zgodność oferty z realem i pozytywne wrażenia z pobytu :)
IP: 95.40.141.187
kiwi
Gość
Mi podoba się szeroka gama hoteli w Grecji - jest Rodos, Kos, Majorka i inne. Naprawdę duży wybór. Do tego faktycznie można znaleźć oferty na każdą kieszeń ;)
IP: 77.114.8.153
hary
Gość
Biuro bardzo solidne, udane wakacje spędzone w Grecji, nie było tak naprawdę o co się martwić.
IP: 95.41.75.169
hazardzista
Gość
Korzystałem z ich usług ;) jestem jak najbardziej zadowolony - solidni pracownicy, fajna wycieczka, kompetentna pani rezydent!
IP: 95.40.232.167
Użytkownik
Posty: 8
Całkiem niedawno wróciliśmy z Grecji, gdzie byliśmy właśnie z grecosem. Wróciliśmy bardzo zadowoleni, lot punktualnie, hotel rewelacyjny, rezydent bardzo pomocny i kompetentny. Bardzo ciekawa wycieczka objazdowa po wyspie. Z Grecosem wyjeżdżamy na wakacje już od 3 lat i za każdym razem wracamy bardzo zadowoleni, biuro dba o swoich klientów i nigdy nie mieliśmy żadnych niemiłych niespodzianek, to za co płaciliśmy zawsze dostawaliśmy.
IP: 89.231.130.39

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Grecos Holiday

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij