» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Który hotel w Sharm el Sheikh godny polecenia?

Który hotel w Sharm el Sheikh godny polecenia?

Strona: 1

Autor Treść
aga24
Gość
Chcę wybrać się w czerwcu do Egiptu (pierwszy raz), zdecydowałam sie na Sharm el Sheikh, jednak nie mogę zdecydować się na hotel, interesują mnie 4 i 5 gwiazdkowe, czy ktoś może polecić mi sprawdzony hotel?
IP: 83.22.224.127
Kala_22
Gość
Czesc, ja bylam w tym roku w Coral Beach Tiran, hotelik rewelacja, 4+ gwiazdeczki - wedlug mojej oceny to dalalbym nawet 5 gwiazdeczek :) Przy hotelu piękna plaża i rewelacyjne rafy koralowe... także polecam :) Jedzonko pyszne i ogolne wrazenie bardzo dobre.
IP: 83.22.191.120
paulinaaa
Gość
hej ja byłam w sharm w hotelu prima life rehana REWELACJA!! 4+ GWIAZDKOWY ALE SUPER..JEDZNIE PYSZNE ...wszystko ok..jak w bajce
IP: 83.23.5.118
Gosiaczek
Gość
Hej, napisz coś więcej o tym hotelu Prima Life Rehana, bo właśnie przeglądałam ofertę tego hotelu i mnie zainteresował. Jakie są baseny, czy można korzystać z jakichś sportów wodnych? Jak wyglądają posiłki, czy daleko jest do centrum itp...

Będę wdzięczna, może to pomoże mi podjąć decyzję.
IP: 83.22.222.7
karolka
Gość
Bylam listopadzie 2006 w Royal Paradise z Alfa Star. Polecam:)
IP: 89.78.148.84
ewelina
Gość
czesc, ja bylam we wrzesniu w iberoel palace):):):)hotel super, obsluga mila, piekne rafy na ktore plynie sie darmowa motorowka, cudowny ogrod, wieczorem na plazy mozna spotkac kraby, fajny odl markt w poblizu hotelu oraz centrum handlowe. po prostu swietnie:):):)polecam
IP: 83.14.117.218
Ninka
Gość
Ja byłam w zeszłym roku w hotelu Rehana, hotelik 4,5 gwiazdeczki, a jak dla mnie to nawet 5. Przepiękny hotel i przepiękne otoczenie, dużo basenów i ogólnie cudownie, na terenie hotelu boisko do siatkówki, korty tenisowe (bez opłat), siłownia również darmowa, zabiegi kosmetyczne (to już odpłatnie), drobne sklepiki z różnościami. No i bliziutko do centrum Naama Bay. W pobliżu inne hotele. Mnie się bardzo podobało, tak więc gorąco polecam :)
IP: 83.22.175.175
kamila
Gość
Hej, ja również byłam w hotelu Rehana 4+ gwizadeczki w Sharm el Sheikh, hotel naprawdę piękny także godny polecenia. Jedzonko było przepyszne, szczególnie soczyste arbuzy, którymi się wręcz zajadałam :) W tym roku lecę do Hurghady do hotelu Sun Rise El Palacio, bo słyszałam, że też fajnie, jak wrócę napiszę jak było, pozdrawiam :)
IP: 83.22.198.20
ala
Gość
polecam st.george
IP: 83.6.65.217
Daria
Gość
Grand Azur-5 gwiazdek i Laguna Vista-5 gwiazdek:)polecam
IP: 83.8.186.21
slocze
Gość
a hotel tropicana new tower??
IP: 83.22.125.51
goozick@Onet.eu
Gość
Hilton Sharm Dreams 5*, ALL INCLUSIVE
IP: 83.30.234.11

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Który hotel w Sharm el Sheikh godny polecenia?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij